Na początek roku akademickiego IBUK Libra i raciborska biblioteka mają dla wszystkich studentów, ale nie tylko, prezent – darmowy dostęp do książki elektronicznej „Kultura akademicka. Koniec utopii?”  prof. Łukasza Sułkowskiego. Ten i pozostałe 2092 e-booki można wypożyczyć za darmo, bez wychodzenia z domu.

Prof. Łukasz Sułkowski od lat obserwuje i analizuje kluczowe zmiany w zarządzaniu uczelnią. W swojej książce krok po kroku analizuje istotne obszary wpływające na całą społeczność akademicką, od studentów, przez naukowców, po administrację rozwijającą kierunki zmian systemowych.

Subskrybuj nasz kanał w serwisie YouTube!

Książka, choć ukazała się przed wprowadzeniem tzw. Ustawy 2.0, wciąż w interesujący sposób pokazuje wyzwania, przed którymi stoją uczelnie.

Aby wypożyczyć książkę, konieczny jest jedynie dostęp do Internetu i indywidualny kod PIN, który można otrzymać w każdym oddziale i filii Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu.

W Śląskim Oddziale Straży Granicznej w Raciborzu odbyła się uroczysta zbiórka [ZDJĘCIA]

Dla niezdecydowanych i tych, którzy obawiają się, że Ibuk Libra jest platformą skomplikowaną polecamy filmiki instruktażowe:

Zapraszamy do lektury! Książka dostępna jest jako prezent do 31 października.

(MiPBP w Raciborzu)

ZOBACZ TAKŻE