„Kultura akademicka” w prezencie od Ibuk Libra i biblioteki [WIDEO]

„Kultura akademicka” w prezencie od Ibuk Libra i biblioteki [WIDEO]

MiPBP w Raciborzu     03.10.2019 | 09:16     Komentarze (0)

Instagram Skomentuj

Na początek roku akademickiego IBUK Libra i raciborska biblioteka mają dla wszystkich studentów, ale nie tylko, prezent – darmowy dostęp do książki elektronicznej „Kultura akademicka. Koniec utopii?”  prof. Łukasza Sułkowskiego. Ten i pozostałe 2092 e-booki można wypożyczyć za darmo, bez wychodzenia z domu.

Prof. Łukasz Sułkowski od lat obserwuje i analizuje kluczowe zmiany w zarządzaniu uczelnią. W swojej książce krok po kroku analizuje istotne obszary wpływające na całą społeczność akademicką, od studentów, przez naukowców, po administrację rozwijającą kierunki zmian systemowych.

Subskrybuj nasz kanał w serwisie YouTube!

Książka, choć ukazała się przed wprowadzeniem tzw. Ustawy 2.0, wciąż w interesujący sposób pokazuje wyzwania, przed którymi stoją uczelnie.

Aby wypożyczyć książkę, konieczny jest jedynie dostęp do Internetu i indywidualny kod PIN, który można otrzymać w każdym oddziale i filii Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu.

Dla niezdecydowanych i tych, którzy obawiają się, że Ibuk Libra jest platformą skomplikowaną polecamy filmiki instruktażowe:

Zapraszamy do lektury! Książka dostępna jest jako prezent do 31 października.

(MiPBP w Raciborzu)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze (2)

  1. Michał  

    22.04.22 | 09:10

    Każdy się sprawdzi

  2. Janek  

    22.04.22 | 15:34

    Sam jeżdżę priusem. Hybryda to dobre auto na taksówkę, bo mało pali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zapoznaj się z regulaminem