Poniższy regulamin określa zasady korzystania z portalu informacyjnego terazraciborz.pl. 

Wydawcą i właścicielem portalu jest firma Wojciech Kowalczyk z siedzibą przy ul. Waryńskiego 18/2, 47-400 Racibórz, NIP: 6391996684, numer kontaktowy: 503 180 364, adres e-mail: [email protected]

Newsletter 

Za pośrednictwem formularza na naszym portalu możesz zapisać się do newslettera. W tym celu niezbędne jest podanie aktywnego adresu e-mail, na który mamy wysyłać Ci wiadomości. Adres ten podajesz dobrowolnie, ale jest on niezbędny do tego, aby znaleźć się na liście odbiorców newslettera. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera, klikając w link znajdujący w stopce na końcu każdej wiadomości albo pisząc do nas na [email protected].

Użytkownicy portalu powinni pamiętać, że nikt w przestrzeni internetowej nie jest anonimowy. Każdy, kto zamieszcza komentarz, pozostawia ślad w postaci numeru IP komputera. Wydawca, na pisemną prośbę organów ścigania, może podjąć decyzję o wydaniu im numeru IP powiązanego z konkretną wypowiedzią. 

Prawa autorskie 

Wszystkie treści umieszczone na portalu są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie tekstów, zdjęć, materiałów wideo oraz rozwiązań graficznych i technicznych jest zabronione.

Portal terazraciborz.pl jest zarejestrowany w rejestrze Dzienników i Czasopism prowadzonym przez Sąd Okręgowy w Gliwicach pod pozycją Pr 694.

 Jeśli chcesz się z nami skontaktować napisz na adres [email protected]