Poniższy regulamin określa zasady korzystania z portalu terazraciborz.pl. Każdy, kto zamieszcza komentarz, zapisuje się do newslettera, publikuje opinie, zdjęcia, filmy, ogłoszenia drobne lub inne materiały akceptuje jego zapisy. 

Wydawcą i właścicielem portalu jest firma Wojciech Kowalczyk z siedzibą przy ul. Waryńskiego 18/2, 47-400 Racibórz, NIP: 6391996684, numer kontaktowy: 503 180 364, adres e-mail: redakcja@terazraciborz.pl

Użytkownicy portalu publikują komentarze na własną odpowiedzialność. Wydawca nie utożsamia się z ich opiniami oraz nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zamieszczane przez nich na terazraciborz.pl treści.

Zabrania się publikacji komentarzy naruszających chronione prawem dobra osobiste osób trzecich, obraźliwych, wulgarnych, zniesławiających, nawołujących do przemocy, popełnienia przestępstwa, nienawiści etnicznej, rasowej lub wyznaniowej, propagujących nacjonalizm, faszyzm oraz inne zabronione ideologie, naruszających zasady współżycia społecznego. 

Niedopuszczalne jest ponadto zamieszczanie treści posiadających cechy przekazu reklamowego lub agitacji politycznej. Zabronione jest także umieszczanie odnośników do stron internetowych bezpośredniej konkurencji portalu terazraciborz.pl. 

We wszystkich tego typu przypadkach redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia materiałów bez ostrzeżenia oraz podania przyczyny. 

Wydawca portalu wprowadził nowoczesny system moderacji komentarzy. Ponadto, każdy z użytkowników terazraciborz.pl może zgłosić dany komentarz za pomocą zamieszczonego przy nim linku lub drogą mailową na adres: komentarze@terazraciborz.pl. Administrator niezwłocznie po otrzymaniu informacji o naruszeniu regulaminu podejmie decyzję o usunięciu lub ocenzurowaniu komentarza. 

Wydawca w żadnym innym wypadku – chyba że za zgodą lub na wyraźną prośbę danego użytkownika – nie przekazuje ani nie sprzedaje nikomu zgromadzonych danych. 

Użytkownicy portalu powinni pamiętać, że nikt w przestrzeni internetowej nie jest anonimowy. Każdy, kto zamieszcza komentarz, pozostawia ślad w postaci numeru IP komputera. Wydawca, na pisemną prośbę organów ścigania, może podjąć decyzję o wydaniu im numeru IP powiązanego z konkretną wypowiedzią. 

Wszystkie treści umieszczone na portalu są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie tekstów, zdjęć, materiałów wideo oraz rozwiązań graficznych i technicznych jest zabronione.

Portal terazraciborz.pl jest zarejestrowany w rejestrze Dzienników i Czasopism prowadzonym przez Sąd Okręgowy w Gliwicach pod pozycją Pr 694.

 

 Jeśli chcesz się z nami skontaktować napisz na adres redakcja@terazraciborz.pl lub skorzystaj z poniższego formularza.