Większość przedmiotów wielkogabarytowych nie pomieści bagażnik samochodu osobowego. W takim przypadku warto skorzystać z usług firmy transportowej lub możliwości zakupu przyczepy dopasowanej do naszych potrzeb.

W ofercie rynkowej dostępne są modele towarowe i lekkie z DMC 750 kg. Gdzie można nabyć nową i stabilną przyczepę do użytku komercyjnego lub prywatnego? Podpowiadamy w poniższym artykule.

Uniwersalne przyczepy towarowe

Na polskim rynku znajduje się szeroka gama modeli o dopuszczalnej masie całkowitej do 3500 kg. Oferowane przyczepy towarowe sprawdzą się nawet w ekstremalnych warunkach. Można nimi przewozić ciężkie maszyny budowlane oraz rolnicze. Doskonale nadają się również do transportu towarów wielkogabarytowych, quadów czy motocykli. Przyczepy towarowe różnią się między sobą powierzchnią ładunkową, DMC oraz rozmiarem kół. Stalowe konstrukcje zostały ocynkowane ogniowo, co zwiększa ich żywotność i wytrzymałość na obciążenia.

Większość dostępnych przyczep towarowych posiada otwierane burty oraz mocne uchwyty ładunkowe. Niektóre z nich są wyposażone w podjazdy i system uchylnej platformy w postaci siłownika gazowego. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zakupu koła zapasowego, stelażu oraz plandeki. Przyczepy ciężkie posiadają ładowność ok. 2200 kg. Dzięki szeroko rozmieszczonym profilom wykazują odporność na wyginanie się podłogi oraz inne uszkodzenia mechaniczne.

Przyczepy samochodowe lekkie

Modele przeznaczone na prywatny użytek występują w dwóch wersjach. W ofercie rynkowej znajdują się przyczepy jedno- oraz dwuosiowe. Pierwsze z wymienionych posiadają dwa koła i bez wątpienia sprawdzą się podczas przewozu rzeczy o mniejszych gabarytach. Oferowane konstrukcje są dość lekkie i można je wyposażyć w burty otwierane z przodu oraz z tyłu. Przyczepy dwuosiowe zostały wyposażone w cztery koła, dzięki czemu wykazują większą stabilność. Stanowią optymalne zabezpieczenie dla przewożonych ładunków wielkogabarytowych. 

Dobrej jakości przyczepy samochodowe i towarowe można znaleźć w ofercie firmy Besttrailers. Oferowane konstrukcje są odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz ciężkie ładunki. Fabrycznie nowe przyczepy cieszą się dobrymi opiniami użytkowników i doskonale sprawdzą się przy długoletniej eksploatacji. Można je doposażyć w plandekę płaską lub ze stelażem oraz koło podporowe z uchwytem. Szczegóły oferty znanego producenta lawet i przyczep samochodowych są dostępne na stronie besttrailers.eu!

(artykuł sponsorowany)