"Rozjeżdżają zieleń i za nic mają zakazy!". Wolna amerykanka pod raciborskim ratuszem [ZDJĘCIA] - TerazRaciborz.pl

„Rozjeżdżają zieleń i za nic mają zakazy!”. Wolna amerykanka pod raciborskim ratuszem [ZDJĘCIA]

Czytelnik     03.11.2019 11:58     Komentarze (1)

Instagram Skomentuj

Może wy podejmiecie temat, bo inne redakcje chyba się boją – napisał do nas jeden z czytelników, podsyłając zdjęcia „mistrzów parkowania” z okolic Urzędu Miasta w Raciborzu. 

Do każdej z fotografii czytelnik dodał opis. I tak czytamy między innymi: „Toyota czerwona stoi na drodze pożarowej. Volvo zasłania pół chodnika, a placu ma od groma. Wiele auto rozjeżdża trawnik, łamie krzaki, niszczy chodnik, który już dość mocno się zapada. Za nic mają zakazy parkowania. Stają gdzie chcą. Zasłaniają pasy, wyjazd itp. I tak jest dzień w dzień!”

„I mógłbym tak pisać i pisać. Dziennie trzaskają drzwiami pod oknami. Dzieci z bloku przy Batorego nie mają gdzie się bawić, bo wszędzie samochody. W jednym miejscu była piaskownica, czyli jedyne centrum rozrywki dla dzieci. Ale zamiast niej zrobiono parking.” – czytamy w korespondencji do redakcji.

(oprac. wk, redakcja@terazraciborz.pl)

ZOBACZ TAKŻE:

[gmedia id=647]Komentarze (1)

  1. Gość  

    3.11.19 | 12:16

    No tak…odkąd parking w Kauflandzie zrobiono płatny to raciborskaelita urzędową nie ma gdzie parkować…Wezwać raz, drugi, trzeci straż miejską , niech wystawia kilka mandatów,do skutku dzwonilabym az będzie tam porzadek.Swoja droga dzieje się to przecież przy straży miejskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zapoznaj się z regulaminem