Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, w którego centrum znajdzie się Chór VIVO. „Powróćmy jak za dawnych lat” – to tytuł koncertu, który z okazji jubileuszu grupy odbędzie się 28 marca o godz. 17.00 w RCK DK STRZECHA (ul. Londzina 38).

Chór Żeński „VIVO” pod batutą Agnieszki Patalong, zrzesza 20 kobiet w różnym wieku, o różnej profesji, z których każda jest inna, a które łączy wielka radość życia, miłość do muzyki i wielka potrzeba działania.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Instagramie! 

Muzyka jest dla nich pretekstem do wyjścia z domu, spędzenia czasu razem w przyjaznej, wspierającej atmosferze oraz do uczenia się nowych rzeczy, zazwyczaj, choć nie wyłącznie, związanych ze śpiewem. Słuchacze będą mogli przekonać się o tym osobiście już 28 marca podczas koncertu z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia chóru.

Subskrybuj nasz kanał w serwisie YouTube!

Program koncertu obejmie utwory z różnych okresów działalności zespołu. Pojawią się utwory klasyki chóralnej, pieśni ludowe, tak lubiane przez wszystkich utwory piosenki poetyckiej czy opracowane na chór piosenki znane z radia i telewizji.
Koncert ubogacą swoją obecnością soliści, zaproszeni goście oraz tancerze ZPiT Strzecha.

Bilet wstępu 10 zł. Honorowane raciborskie karty „Senior 60+” oraz „Rodzina +”.

(oprac. wk, źródło: RCK)

Nie przegap najważniejszych artykułów!
Kliknij OBSERWUJ TerazRaciborz.pl na Google News!

ZOBACZ TAKŻE: