Sdružení obcí Hlučinska oraz polskich gmin Krzanowice i Kietrz ogłaszają konkurs o nazwie „Poznawanie Hluczyńska i polskich gmin”. 

– Głównym hasłem przewodnim konkursu jest odkrywanie piękna, ciekawych miejsc i atrakcji ziemi Hluczyńskiej oraz polskich gmin Krzanowice i Kietrz. Dla uczestników przygotowanych jest 10 tras prowadzących przez miejscowości Hluczyńska, Gminę Krzanowice oraz Gminę Kietrz. Na każdej trasie znajdują się obowiązkowe punkty (budynki sakralne, atrakcje przyrodnicze), które trzeba odwiedzić, sfotografować i odpowiedzieć na jedno pytanie odnoszące się do danego objektu/miejsca. Fotografie muszą zawierać zarówno wyznaczone punkty, jak i samego uczestnika. Pytania do każdego miejsca są wymienione w poszczególnych arkuszach konkursowych. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest poprawne przemierzenie przynajmniej jednej z dziesięciu tras. Jeśli uczestnik zaliczy poprawnie wszystkie trasy t.j. 10 tras, będzie miał dziesięciokrotnie większą szansę na wygraną, ponieważ jego nazwisko będzie występowało 10 razy w puli losowania. Każda trasa może zostać wysłana tylko raz przez każdego uczestnika. Trasa pokazana na mapie jest tylko zalecaną trasą, uczestnik może rozpocząć ją z dowolnego miejsca i iść w dowolnym kierunku. Zachęcamy do przemieszczania się po trasie pieszo lub rowerem. Nie jest konieczne ukończenie trasy w jednym dniu, natomiast zdjęcia muszą zostać przesłane lub dostarczone jednocześnie po spełnieniu warunków zamieszczonych w regulaminie – czytamy w zaproszeniu do wzięcia udziału w konkursie.

Zdjęcia z trasy oraz wypełnione arkusze z pytaniami muszą zostać wysłane na adres mailowy: [email protected] lub mogą zostać dostarczone do
– Sdružení obcí Hlučínska, Hlučínská 3, 747 23 Bolatice
– Urząd Miejski w Krzanowicach ul. Morawska 5, 47-470 Krzanowice,
– Urząd Miejski w Kietrzu ul. 3 Maja, 48-130 Kietrz

Konieczne jest podanie imienia, nazwiska, adresu, numeru kontaktowego oraz e-mail! Wszystkie fotografie i wypełnione arkusze muszą zostać dostarczone nie poźniej niż do 10.09. 2019r.

Poprzez wysłanie zdjęć, uczestnik zgadza się na publikację ich na stronie internetowej i Facebooku oraz przetwarzanie danych osobowych.

Uczestnicy biorą udział na własne ryzyko, za dzieci odpowiedzialni są ich prawni opiekunowie!

Można również odwiedzić inne ciekawe miejsca na trasie. Do poprawnego przejscia, udostępniamy nasz bezpłatny przewodnik który przeznaczony jest dla wszystkich smartfonów i tabletów z systemem android, Apple iOS, Windows Phone.

Pobierz aplikację:
• ze strony: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.galileo.global.pruvodce
•w telefonie wejdź na: https://play.google.com/store/apps/ pobierz i zaistaluj kreatora

(UG Krzanowice, oprac. wk)

ZOBACZ TAKŻE