W związku ze zbliżającym się końcem ferii w województwie śląskim na raciborskim rynku odbędzie się akcja pod nazwą „Bezpieczne szaleństwo”.

Organizatorem akcji jest Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu, która zaprosiła do współpracy Państwową Straż Pożarną, Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Zbliża się koniec ferii w województwie śląskim Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu jutro o godzinie 11.15 na raciborskim rynku organizuje akcja pod nazwą „Bezpieczne szaleństwo”. Założeniem akcji jest przypomnienie zasad bezpiecznego spędzania czasu. Policja zaprosiła do współpracy Państwową Straż Pożarną, Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu. Serdecznie zapraszamy dzieci oraz młodzież do udziału.

Czytaj też: Policjanci rozmawiali z przedszkolakami o bezpieczeństwie

Na dzieci czekają takie atrakcje jak: pokaz ratownictwa lodowego, stanowisko profilaktyczne, na którym będzie można zobaczyć radiowóz policyjny, wóz strażacki i założyć alkogogle.

Będą także rozdawane odblaski i inny gadżety w towarzystwie naszej policyjnej maskotki Sznupka. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu zapewni instruktora nauki jazdy na łyżwach, a po nauce zagrają w minihokeja.

(KPP Racibórz)