Nawet w dzisiejszych czasach trudno o idealnie skrojoną, komfortową i dopasowaną odzież motocyklową. Jest to jednak możliwe dzięki marce Rebelhorn. Zanim jednak bliżej poznamy asortyment tej marki, warto poznać jej historię.

Przeczytaj niniejszy tekst i przekonaj się, jak powstała firma oferująca wysokiej jakości akcesoria i odzież przeznaczoną dla motocyklistów.

Wyjątkowa historia marki Rebelhorn

Historia marki Rebelhorn zaczęła się od jednego z miłośników motoryzacji. Miał on bowiem 194 centymetry wzrostu i nie mógł znaleźć kurtki o właściwej długości rękawów. Postanowił zatem coś z tym zrobić i zdecydował się na stworzenie nowej, własnej marki – Rebelhorn. Założeniem marki od początku było tworzenie takich produktów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających motocyklistów. Rebelhorn stawiał przystępne cenowo i wysokie jakościowo produkty.

Aktualnie marka oferuje odzież, buty i rękawice motocyklowe zarówno dla Panów, jak i dla Pań. Oferowane przez firmę produkty są dostępne w różnych stylach i na wszystkie pory roku. W firmie działa kilkudziesięciu specjalistów z różnych dziedzin, którzy na każdym etapie produkcji dbają o to, aby końcowy produkt był idealny. Jeśli szukasz wysokiej jakości odzieży i akcesoriów przeznaczonych dla motocyklistów, to produkty marki Rebelhorn w 4 ride są cały czas dostępne i na bieżąco aktualizowane.

Marka Rebelhorn wyróżnia się wśród innych firm oferujących ubrania i akcesoria motocyklowe przede wszystkim wysoką jakością swoich produktów oraz konkurencyjną ceną wśród konkurentów w tej branży. Odzież w marce Rebelhorn jest dostosowana do potrzeb wszystkich, niezależnie od budowy ich ciała oraz płci.

Świetnie skrojona, komfortowa i dopasowana odzież motocyklowa czyli historia marki Rebelhorn

Co w swojej ofercie posiada marka Rebelhorn? Najpopularniejsze kurtki

Marka Rebelhorn posiada w swojej ofercie wiele produktów. Popularne są rękawice Rebelhorn, wysokiej jakości ochrona dłoni, które gwarantuje nie tylko bezpieczną, ale także komfortową jazdę nawet na długich trasach. Marka ta słynie też z kurtek. Często wybieranym modelem jest Patrol Long, czyli dłuższa kurtka, zapewniająca odpowiednią ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i upadkami. Krótszą wersją tej kurtki jest Patrol Short i jest ona polecana osobom preferującym krótsze kurtki.

Marka oferuje także kurtki dla motocyklistów sportowych, takie jak ST Long. Ma ona aerodynamiczny krój, ochraniacze na ramionach i łokciach. Dzięki długiemu krojowi chroni ona przed wiatrem przy większych prędkościach. Osoby poszukujące kurtek miejskich również znajdą coś dla siebie – model Flux II. Kurtka ta jest zrobiona z wytrzymałych materiałów i jednocześnie ma styl miejski.

Świetnie skrojona, komfortowa i dopasowana odzież motocyklowa czyli historia marki Rebelhorn

Fot. Adobe Stock

Rebelhorn – komfortowe spodnie motocyklowe idealne na długie wyprawy

Poza kurtkami, na wyprawy motocyklowe przydają się spodnie. Thug II i Gap III to modele zaprojektowane z myślą o komfortowej jeździe i zwiększonej ochronie. Pierwszy z modeli posiada ochraniacze na biodrach i kolanach, drugi natomiast wyróżnia się praktycznymi rozwiązaniami, na przykład wieloma kieszeniami. Ponadto również posiada ochraniacze na kolanach.

Odzież motocyklowa Rebelhorn to połączenie wysokiej jakości z nowoczesnym designem. Dzięki sporej ofercie nawet najbardziej wymagający motocyklista znajdzie coś dla siebie.

(artykuł sponsorowany)