Już w piątek 31 maja, w godzinach 16:00- 18:00 raciborski deptak ożyje atrakcjami i ciekawymi stoiskami dla dzieci z Raciborza i okolic. To nasi przedsiębiorcy wyjdą przed swoje lokale, by rozkręcić fantastyczną imprezę.

Czego możecie się spodziewać? Mnóstwa atrakcji! Czekać na Was będą postacie z bajek, malowanie twarzy, duże bańki mydlane, zabawa z pianą, doświadczenia, przekąski, smakołyki, warsztaty, gry zabawy, rozgrywki szachowe…. mam jeszcze wymieniać? Może lepiej przyjdźcie i sprawdźcie to sami!

W tym roku dostępne będzie także stanowisko z zabawkami używanymi, które będą sprzedawane (zabierzcie ze sobą gotówkę), a cały dochód przeznaczony zostanie na cel charytatywny- rehabilitację pani Angeliki Mruzek.

Impreza z roku na rok się rozrasta. W tym roku zasilą ją także przedsiębiorcy z innych części miasta, pokazując, że społeczność jest dla nas ważna i jesteśmy jej nieodzowną częścią.

Zachęcamy Was do kupowania u nas – lokalnych przedsiębiorców, którzy nie tylko prowadzą tu swoją działalność, ale także są w stanie tworzyć ciekawe projekty dla raciborzan.

Przyjdźcie 31 maja, spotkajmy się, poznajmy się i pobawmy się wspólnie.
Szczegóły w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/310272578608593

(materiał nadesłany)