Na scenę Zamku Piastowskiego wracają aktorzy. Już 23 marca Teatr „Fortissimo” zaprasza na program rozrywkowy pt. „O Kobiecie i Mężczyźnie z humorem”.

Szukacie pomysłu jak odpocząć po całym tygodniu pracy, a jednocześnie dobrze się przy tym bawić, to dobrze trafiliście. Spektakl na który Was zapraszamy, to idealna okazja, by odpocząć, zrelaksować się i odetchnąć pełną piersią. Nie zabraknie dużej dawki dobrego humoru, a także wiosennego nastroju, na który wszyscy czekamy przecież z utęsknieniem.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: 

Widowisko, to także pierwsze wydarzenie, które odbędzie się premierowo w świeżo wyremontowanej sali konferencyjnej dawnej piastowskiej siedzibie w ramach projektu „Adaptacja budynku Słodowni i modernizacja Domu Książęcego na centrum turystyczno-historyczne z ekspozycją multimedialną na Zamku Piastowskim w Raciborzu”.

Na wydarzenie zapraszają Powiat Raciborski, Zamek Piastowski w Raciborzu oraz Teatr „Fortissimo” w sobotę 23 marca do sali konferencyjnej domu książęcego Zamku Piastowskiego w Raciborzu. Początek o godz. 18:00, wstęp wolny.

(Zamek Racibórz)

Chcesz wiedzieć więcej o najważniejszych wydarzeniach w okolicy? Przejdź na stronę główną portalu terazraciborz.pl albo OBSERWUJ nas w Google News.

O Kobiecie i mężczyźnie z humorem. Dobra rozrywka na zamkowej scenie