Aranżowanie wnętrz jest niezwykle ważnym krokiem. To właśnie odpowiednio dobrane meble tworzą niepowtarzalny klimat pomieszczenia. Meblarstwo to niezwykle mocno rozwijająca się branża w polskiej gospodarce.

Do tego stopnia, że polskie meble tapicerowane stały się sławne również poza granicami kraju. Polska należy już nie tylko do europejskich, ale i światowych liderów zarówno w produkcji, jak i w eksporcie mebli.

Nowoczesne i ponadczasowe wzornictwo

Poszukując inspiracji do urządzanie wnętrz od razu na myśl przychodzą piękne tapicerowane meble. Meble tapicerowane doskonale sprawdzą się w aranżacji pomieszczeń w klasycznym stylu glamour, który wyróżnia się elegancją w niewymuszonym stylu. Szeroki wachlarz rozwiązań, oryginalny wzór, kolor, czy faktura mebla pozwala doskonale dobrać go do obowiązującego stylu. Tapicerowane meble robione na indywidualne zamówienie, z wybranych przez klienta materiałów to nowoczesne rozwiązanie, które znalazło zwolenników już nie tylko w Polsce, ale i poza nią.

Duża ilość rozwiązań, takich jak funkcja spania, funkcja relax, pojemnik na pościel, regulowane zagłówki i podłokietniki, pozwolą stworzyć mebel o jakim zawsze marzyłeś. Spory wybór wysokiej jakości skór materiałów i tkanin (także tych odpornych na zabrudzenia), dostarczy wielu pomysłów na oryginalny wzór.

Polskie meble tapicerowane.

Polska w 2016 roku zajęła czwarte miejsce wśród największych światowych eksporterów mebli tapicerowanych. Na pierwszym miejscu znalazły się Chiny, które odpowiadały za ponad 37% światowego eksportu.

Meble tapicerowane polskiej produkcji np. firmy Ramaro, to wysokiej jakości wzornictwo, które odnaleźć można w ekskluzywnych narożnikach, niezwykle wygodnych kanapach i i sofach, a także fotelach i spójnych zestawach wypoczynkowych. Meble są ponadczasowe, dlatego doskonale sprawdzą się niemal w każdym pomieszczeniu i z łatwością dopasują się do pozostałych elementów.

Nowoczesne meble to nie tylko piękny design, ale połączenie efektów wizualnych z funkcjonalnością, który daje ogromny potencjał w różnorodnej aranżacji mebla. Narożnik z funkcją spania, fotel z podnóżkiem i wiele innych pomysłów, które zrealizowane za pomocą mebli tapicerowanych zachwycą każdego. Miękkość i nietuzinkowość tapicerowania zachęca do zatrzymania się w codziennym biegu i zaczerpnięcia chwili odpoczynku. Wygoda użytkowania połączona z dużą funkcjonalnością to między innymi te cechy wyróżniają polskie meblarstwo.

Dzięki polskim meblom tapicerowanym każda chwila odpoczynku lub snu stanie się błogą rozkoszą.

(artykuł sponsorowany)