Wernisaż wystawy prac Janiny Chrapacz-Koloski na zamku [ZDJĘCIA] - TerazRaciborz.pl

Wernisaż wystawy prac Janiny Chrapacz-Koloski na zamku [ZDJĘCIA]

oprac. wk, redakcja@terazraciborz.pl     08.09.2020 21:34     Komentarze (0)

Instagram Skomentuj

„Takie moje malowanie …” – to tytuł wystawy prac Janiny Chrapacz-Koloski, której wernisaż odbył się w domu książęcym – sali kryształowej na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Autorka nowej ekspozycji, to emerytowana nauczycielka plastyki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.

Obecna wystawa jest podsumowaniem jej dotychczasowej twórczości. Tematyka prac stanowi odzwierciedlenie poszukiwań artystki w poszczególnych okresach. Kwintesencja wystawy zawiera się w jej tytule „Takie moje malowanie …”. To kolejna wystawa Janiny Chrapacz-Koloski na raciborskim zamku. Po raz pierwszy jej prace mogliśmy podziwiać we wrześniu 2017 r.

Na zwiedzanie wystawy zapraszamy codziennie, w godzinach od 10.00 do 18.00. Wstęp po wykupieniu biletu w Punkcie Informacji Turystycznej – parter (budynek bramny). Zwiedzanie co pełną godzinę z przewodnikiem. Zainteresowane grupy prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny +48 32 700 60 52 lub e-mailowy: promocja@zamekpiastowski.pl.

(Grzegorz Nowak/Agencja Zamek)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze (1)

  1. Karolina  

    15.07.21 | 16:29

    Rzeczywiście witamina C wpływa pozytywnie na zdrowie. Sam jestem zwolenniczką zdrowego stylu życia. Chociaż kiedyś tak nie było, ale dziś zbilansowana dieta i sport to podstawa. Również podczas przeziębienia staram się sięgać po sprawdzone produkty. Jednym z moich ulubionych jest Cevitt Gardło (tabletki do ssania) z hialuronianem sodu, cynkiem i oczywiście witaminą C.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zapoznaj się z regulaminem