Salon SZIC z siedzibą w Opolu od ponad 40 dostarcza na rynek województwa opolskiego i całej Polski najnowsze modele samochodów marki KIA oraz Mitsubishi. W naszej placówce znaleźć można również używane samochody wysokiej jakości oraz wyjątkowe, oryginalne części i akcesoria pasujące nawet do konkretnych modeli samochodów.

Od początku działalności dążymy do tego, by dostarczać na rynek najlepszy wybór samochodów nowych i używanych, a także najnowszych akcesoriów i oryginalnych części.

Serwis samochodów KIA w Opolu

Regularne serwisowanie samochodu pomaga zapewnić jak najpłynniejszą i wydajniejszą pracę samochodu, a także pomaga zmniejszyć ryzyko awarii i kosztownych napraw w przyszłości. Warto zatem zadbać o to, by serwisowanie odbywało się w wyspecjalizowanej placówce. Salon SZIC oferuje możliwość skorzystania z serwisu autoryzowanego. Dostępne są wszelkiego rodzaju usługi takie jak sprawdzanie i uzupełnianie wszystkich poziomów płynów, hamulców, ciśnienia w oponach, wszystkich świateł i wycieraczek, akumulatora i układu ładowania, a także sprawdzanie zawieszenia, silnika i układu wydechowego. Poza tym zajmujemy się wymianą oleju i filtrów, świec zapłonowych oraz innych części. Serwisowanie samochodu zapewnia wydajną i bezpieczną jazdę oraz aby zapobiega poważniejszym problemom.

Oryginalne akcesoria w salonie SZIC
Dla osób poszukujących akcesoriów i części mamy szeroki wybór produktów wszystkich najnowszych i bestsellerowych produktów. Niezależnie od tego, czy szukasz nowego zestawu kół, czy modernizacji do Twojego systemu audio, nasz kompetentny personel pomoże Ci znaleźć to, czego oczekujesz. Oferujemy również usługi instalacyjne, dzięki czemu nie musisz się martwić o samodzielne wykonanie pracy.

Zespół w salonie SZIC

Wszystkim naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Z przyjemnością podzielimy się wiedzą dotyczącą wszelkiego rodzaju pojazdów dostępnych w naszym opolskim salonie. Bez względu na to, czy szukasz samochodu czy też akcesoriów postaramy się dobrać sprzęt najlepiej jak to możliwe – do Twoich oczekiwań, a nawet lepiej!

Zapraszamy do salonu SZIC znajdującego się na ulicy Krapkowickiej 14.

(artykuł sponsorowany)