Stand-up comedy "Kobieta idealna", czyli powrót letniego teatru na schodach [ZDJĘCIA] - TerazRaciborz.pl

Stand-up comedy „Kobieta idealna”, czyli powrót letniego teatru na schodach [ZDJĘCIA]

oprac. wk, redakcja@terazraciborz.pl     03.08.2020 20:08     Komentarze (1)

Instagram Skomentuj

Dowcipnie o stereotypach, relacjach, miłości, dzieciach i gotowaniu. Z lekkością, klasą i aktorskim temperamentem. Uwielbiany przez raciborzan Letni Teatr na Schodach powrócił!

W sobotni wieczór biblioteka zaprosiła swoich czytelników na monodram komediowy Teatru RAWA w stylu stand-up comedy pt. „Kobieta idealna”.

Uśmiech, uśmiech i jeszcze raz uśmiech! W każdej sytuacji, o każdej porze dnia i nocy! Kobieta idealna poradzi sobie z każdym domowym kryzysem. Jedną ręką ugotuje, drugą posprząta, trzecią naprawi, czwartą pogłaszcze, piątą zarobi, świat uratuje… Zawsze tam, gdzie jej potrzebujemy. Zawsze piękna i pachnąca.

Wymarzona nad kuflem piwa. Wykreowana w reklamach margaryn i proszków do prania.

Czy jest tylko mitem wywołującym kobiece kompleksy? Jak zostać Kobietą idealną? Wie o tym doskonale żywiołowa trenerka personalna – Ilona (w rolę wcieliła się znana i lubiana śląska aktorka, Ewa Kubiak z Teatru RAWA w Katowicach). Wie już także raciborska publiczność, która dała się wciągnąć do wspólnej zabawy!

(oprac. wk, źródło: MiPBP w Raciborzu)

.Komentarze (1)

  1. COVID  

    6.08.20 | 09:27

    Ja się pytam, gdzie był SANEPID? Gdzie obostrzenia, zachowana odległość między krzesełkami? Czemu nie wszyscy mają maseczki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zapoznaj się z regulaminem