Pamiętacie jak niedawno nawoływaliśmy, żeby zostać w domu? To akurat się nie zmieniło! #Zostańwdomu! – przekonuje załoga Raciborskiego Centrum Kultury. 

Nie zmieniło się też miejsce, w którym znajdziecie nasze kulturalne propozycje na Facebooku oraz na stronie internetowej RCK. Zestaw serwowanych treści – też bez zmian… no prawie!

Więc co nowego?

Zmieniamy nazwę akcji i nieco jej formułę – ot co! Już nie zarażamy, ale proponujemy #KULTURĘzDostawąDoDomu! Czyż nie lepiej? 

Pod tym hasłem będziemy dzielić się projektami muzycznymi, literackimi, filmowymi, teatralnymi, plastycznymi (i mnóstwem innych). Skupimy się głównie na promowaniu kultury lokalnej, bo jako Racibórz mamy się czym chwalić!

Dodatkowo przygotowujemy różne zabawy, w których to Wy będziecie grali główną rolę! Tak, właśnie WY, bo razem z nami współtworzycie kulturę!

Mamy również niespodziankę dla naszych Seniorów, którzy z utęsknieniem czekają na każde kulturalne wydarzenie! Specjalnie dla tej grupy stworzyliśmy KULTURĘ NA ŁĄCZACH!  Co to takiego? – To możliwość rozmowy z nami o szeroko pojętej kulturze! Jesteśmy dla Państwa pod numerem telefonu: 32 412 32 49 od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 – 14.00.

To tylko garstka naszych pomysłów na „kulturę w kapciach” – czyli taką bez wychodzenia z domu! Chcecie więcej? Zapraszamy! Śledźcie nas i przekonajcie się ile jeszcze ciekawych rzeczy możecie odkryć.

A! I wciąż jesteśmy do dyspozycji wszystkich pod numerem telefonu 32 412 32 40 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00.

(oprac. wk, źródło: RCK)