Państwo Fica z Raciborza świętują 60. rocznicę ślubu - TerazRaciborz.pl

Państwo Fica z Raciborza świętują 60. rocznicę ślubu

30.09.2020 | 09:31     Komentarze (1)

Instagram Skomentuj

Prezydent Dariusz Polowy wraz z Katarzyną Kalus kierownik Urzędu Stanu Cywilnego złożyli gratulacje i najlepsze życzenia wielu, wielu wspólnych lat wypełnionych szczęściem i zdrowiem Państwu Marii i Horstowi Fica z Raciborza w sześćdziesiątą rocznicę ich ślubu.

Ona kocha kwiaty, gotowanie i żarty. Żadnej pracy się nie boi. Swoim uśmiechem, poczuciem humoru i energią, której mogłaby jej pozazdrościć niejedna 20-latka, zaraża innych. On bardzo pogodny, a jednak twardo stąpa po ziemi. Jest dla niej wsparciem i opoką. Razem oglądają mecze. Razem tańczą. Podczas gdy on czyta codzienną prasę, ona przygotowuje dla niego jego ulubione dania.

Razem wychowali trójkę dzieci, doczekali się sześciu wnuków i trójki prawnuków. 22 października 2020 roku minie 60 lat odkąd powiedzieli sobie sakramentalne tak przed ołtarzem. Przepis na udane małżeństwo?

– Jeden musi ustępować drugiemu – radzi  Pani Maria. Pan Horst przytakuje z uśmiechem. Bo uśmiech to zdaniem ich obojga – najlepsze lekarstwo na wszystko!

(oprac. wk, źródło: UM Racibórz)

Komentarze (1)

  1. Gość  

    11.10.20 | 22:58

    Na dniach moi dziadkowie będą obchodzić złote gody. Ciągle zastanawiam się czy nie kupić im iRobota w prezencie. Dołożyłam się też finansowo do imprezki niespodzianki, którą dla nich organizujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zapoznaj się z regulaminem