Z każdych wakacji przywozimy pamiątki takie jak pocztówki, muszelki, breloki i wiele różnych innych gadżetów. Wygląda jednak na to, że tegoroczne lato większość z nas spędzi w domu.

Sądzimy jednak, że to nie problem. Tym bardziej, że Gmina Krzyżanowice oferuje wiele atrakcji przyrodniczych, architektonicznych, rekreacyjnych i sportowych.

Można tutaj doskonale wypocząć nie wyjeżdżając z domu. W związku z tym postanowiliśmy ogłosić konkurs plastyczny pn. „Pamiątka z wakacji spędzonych w Gminie Krzyżanowice” – zaprojektuj, wykonaj, przyślij.

Konkurs jest skierowany do wszystkich mieszkańców i gości, niezależnie od wieku, którzy są zafascynowani gminą Krzyżanowice oraz do tych, którzy wciąż na nowo odkrywają ciekawe miejsca i bogactwo przyrodniczo-kulturowe tej ziemi.

Być może, właśnie wam, dawno chodzi po głowie pomysł na pamiątkę z wakacji spędzonych w swojej miejscowości, być może chcielibyście pokazać swój pomysł, umiejętności i znajomość różnych technik plastycznych.

Zapraszamy – zaprojektuj gadżet/pamiątkę, wykonaj, przyślij lub przynieś do biura GZOKSiT w Tworkowie lub do dowolnej świetlicy w gminie Krzyżanowice.

Zachęcamy do wykorzystania wszelkich dostępnych technik od rysunku po haft, decoupage, quillinę, rzeźbę, glinę, wosk, mydło, makramę, masę plastyczną oraz wszystkiego co tylko przyjdzie Wam do głowy i wpadnie w ręce. Ufamy, że będzie ciekawie.

Dla zwycięzców są przewidziane ciekawe nagrody, a prace będzie można podziwiać podczas wystawy pokonkursowej.

Termin mija 31 sierpnia. Regulamin konkursu dostępny TUTAJ.  Kartę pracy znajdziecie TUTAJ.

(oprac. wk, źródło: UG Krzyżanowice)

ZOBACZ TAKŻE