Niezbędne akcesoria dla psów - TerazRaciborz.pl

Niezbędne akcesoria dla psów

artykuł sponsorowany     26.09.2022 | 22:48     Komentarze (1)

Instagram Skomentuj

Każdy właściciel psa zdaje sobie sprawę z tego, z jak wieloma wyzwaniami jest to związane. Mowa tutaj nie tylko o codziennej opiece nad pupilem, ale także zapewnieniu mu wszystkiego, co niezbędne.

W związku z tym warto dokładniej przyjrzeć się temu, jakie akcesoria powinny znaleźć się w naszym domu, aby zwierzęciu niczego nie brakowało. Zachęcamy do lektury naszego krótkiego poradnika!

Pojawienie się psa w domu to zawsze ważne wydarzenie, które z jednej strony wiąże się z ogromem pozytywnych emocji, z drugiej jednak wymaga od nas odpowiedniego podejścia. Chodzi w szczególności o zakup akcesoriów, które przydadzą się nam oraz nowemu domownikowi na co dzień. Jak się okazuje, lista jest stosunkowo długa, ale na szczęście obecnie wszystkie te rzeczy można zamówić online w sklepie Zoopers. Sprawdźmy, o czym dokładnie mowa! 

Wyprawka dla psa – o czym pamiętać?

W pierwszej kolejności powinniśmy zadbać o podstawowe elementy wyprawki dla psa. Wśród nich można wymienić przede wszystkim smycze, szelki, obroże, miski albo dozowniki karmy czy stojaki. Jeśli chodzi o miski potrzebne są co najmniej dwie, jedna na karmę, druga na wodę, chyba że zamierzamy kupić specjalne fontanny z filtrem. Przy okazji zamówmy karmę, wybierając według wieku naszego pupila. W przypadku młodych psów najlepszym rozwiązaniem będzie zakup kilku rodzajów i przetestowanie każdego z nich. Dzięki temu dowiemy się, jakie są preferencje psa oraz czy przypadkiem nie jest on uczulony na jakiś produkt.

Co jeszcze kupić dla psa?

Kupując akcesoria dla naszego pupila nie można zapomnieć o tym, aby miał się czym bawić. Dotyczy to głównie młodych piesków, ale nie tylko. Zabawa jest bowiem jednym z najlepszych sposobów na nawiązanie więzi ze zwierzęciem, a jednocześnie pozwala mu przywyknąć do nowego miejsca. W dalszej kolejności niezbędne okażą się różnego rodzaju artykuły do pielęgnacji, w tym szczotki, grzebienie, obcinaczki do paznokci czy preparaty do higieny zębów, oczu czy uszu. Warto od razu zaopatrzyć się także w odpowiednie suplementy, witaminy, a w celu zapewnienia psu bezpieczeństwa – środki do ochrony przed pasożytami, np. obroże na kleszcze. 

Niezbędna akcesoria w domu i poza nim  

Pobyt w nowym miejscu to dla każdego zwierzęcia spory stres i niepewność. To dlatego od pierwszych chwil pies powinien czuć się u nas komfortowo i mieć swój własny kąt. Kluczem do sukcesu w tym zakresie jest zakup wygodnego legowiska dla psów, dzięki czemu pupil będzie mieć własne miejsce do odpoczynku. Wszystko to sprawi, że pies będzie mógł się zrelaksować i przyzwyczaić do nowego środowiska, a legowisku kojarzyć mu się będzie z bezpieczeństwem. Właściciele psów wiedzą doskonale, jak ważne jest też to, aby zwierzę czuło się jak najlepiej m.in. podczas przejażdżki samochodem. Sposobem na to jest właściwy transporter dla psa, dzięki któremu podróż będzie komfortowa. 

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (1)

  1. Agulka  

    27.09.22 | 15:20

    Nasz Tobis nigdy w życiu nie przeżył by w tranporterze zamknięty. On bidulek jest uratowany z rąk okrutnych ludzi . Jeździ z nami leżąc sobie na tylnym siedzeniu . Często wpycha się do przodu i razem ze mną przypięty pasem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapoznaj się z regulaminem