Miasto Racibórz sprzedało kolejną działkę inwestycyjną przy ulicy Gospodarczej - TerazRaciborz.pl

Miasto Racibórz sprzedało kolejną działkę inwestycyjną przy ulicy Gospodarczej

oprac. wk, redakcja@terazraciborz.pl     05.09.2020 15:32     Komentarze (0)

Instagram Skomentuj

W Urzędzie Miasta odbył się przetarg na sprzedaż działki inwestycyjnej położonej przy ul. Gospodarczej. Nieruchomość o powierzchni 0,54 ha nabyło przedsiębiorstwo KAMAN s.c.

Firma KAMAN specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i imporcie folii aluminiowej oraz żywnościowej, pojemników na żywność a także reklamówek i woreczków jednorazowych.

Teren sprzedano za 128 412 zł brutto. Jest to już siódma sprzedana działka z dziesięciu, jakie Miasto przygotowało w tzw. „nowej strefie gospodarczej”, dzięki otrzymanemu dofinansowaniu zewnętrznemu.

Tereny inwestycyjne przy ul. Gospodarczej są uzbrojone w sieci: wodociągową, kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz oświetlenie. W najbliższym czasie  zostaną ogłoszone przetargi na kolejne nieruchomości inwestycyjne.

(oprac. wk, źródło: UM Racibórz)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze (1)

  1. Karolina  

    15.07.21 | 16:29

    Rzeczywiście witamina C wpływa pozytywnie na zdrowie. Sam jestem zwolenniczką zdrowego stylu życia. Chociaż kiedyś tak nie było, ale dziś zbilansowana dieta i sport to podstawa. Również podczas przeziębienia staram się sięgać po sprawdzone produkty. Jednym z moich ulubionych jest Cevitt Gardło (tabletki do ssania) z hialuronianem sodu, cynkiem i oczywiście witaminą C.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zapoznaj się z regulaminem