W tym roku nie zawsze mieliśmy możliwość towarzyszyć naszym bliskim w ważnych dla nich chwilach. Pokazać, że mimo ograniczeń wciąż jesteśmy z nimi, możemy nie tylko łącząc się w internetowym komunikatorze.

Dobrym pomysłem okaże się też przesłanie bukietu za pomocą kwiaciarni internetowej.

Pandemia i związane z nią ograniczenia sprawiły, że spotkania z rodzinami – zwłaszcza z tymi mieszkającymi w innym mieście – stały się trudniejsze niż kiedykolwiek. Wielu z nas w tym roku po raz pierwszy nie spędziło ze swoimi bliskimi ważnych dla nich dni. Sprawę nieco ułatwiły komunikatory oraz przesyłki kurierskie. Te drugie jednak, o ile pozwalają na przesłanie różnych upominków, to nie umożliwiają dostarczenia prezentu, który często okazuje się najmilszy sercu – kwiatów.

Jeśli z różnych względów nie możecie spotkać się z ważnymi dla was osobami, a mimo to chcielibyście, by wyjątkowość ich święta podkreślił bukiet kwiatów – nic straconego. Wystarczy skorzystać z usług kwiaciarni internetowej. To najlepszy sposób na to, by pokazać bliskim, że bez względu na okoliczności jesteśmy z nimi w najważniejszych chwilach. Na czym jednak polega ta usługa?

Kwiaciarnia internetowa. Bukiet na każdą okazję

Bukiet kwiatów to idealny sposób na pokazanie drugiej osobie, że jest dla nas ważna. Uświetni takie okazje jak urodziny czy imieniny, rocznica ślubu, obrona dyplomu lub zdobycie nowej pracy, pokonanie choroby, Dzień Matki, Dzień Babci itp. Dzięki kwiaciarni internetowej możemy też pokazać naszym bliskim, że mimo odległości i ograniczeń jesteśmy z nimi w dniu ślubu, narodzin dziecka czy innych ważnych wydarzeń.

Trudno też wyobrazić sobie lepszy sposób na powiedzenie drugiej osobie „kocham cię”. Bukiet możemy wysłać bez specjalnej okazji lub w ramach przeprosin, podziękowania czy pocieszenia. Kwiatowa niespodzianka na pewno pomoże pokazać drugiej osobie, że jest dla nas ważna, a dodając na bileciku swój numer telefonu lub adres, możemy w niebanalny i oryginalny sposób nawiązać z nią kontakt.

Ten rok był – niekoniecznie w pozytywny sposób – wyjątkowy również ze względu na pogrzeby. Jeśli ze względu na obostrzenia nie możecie uczestniczyć w tej smutnej uroczystości, nadal macie szansę pożegnać ją, przesyłając za pośrednictwem kwiaciarni internetowej wiązankę, a dla najbliższych zmarłego – kwiaty kondolencyjne.

Prześlij kwiaty jeszcze w ten sam dzień

Przesyłając kwiaty za pośrednictwem strony https://www.wyslijkwiaty.com, możecie sprawić, że bukiet dotrze nawet tego samego dnia. Taką pewność zyskacie, zamawiając usługę w dzień powszedni do godziny 18 – wówczas trafią one do adresatki lub adresata przed 20. Warto też upewnić, że w czasie doręczenia obdarowana osoba będzie pod wskazanym adresem. W przeciwnym razie będzie musiała udać się do wskazanej kwiaciarni, co nieco zepsuje efekt niespodzianki. Kwiaty można zamawiać zarówno do domu, jak i szpitala, hotelu czy niektórych zakładów pracy.

Bukiet możecie przesłać anonimowo lub podpisać się na dołączonym do niego bileciku. Przy składaniu zamówienia macie możliwość dodania do niego dowolnej, krótkiej wiadomości. Gdy pozostawicie pole puste, kwiaty zostaną dostarczone anonimowo.

Dzięki kwiaciarni internetowej prześlecie nie tylko bukiety, ale też inne drobne upominki. Do kwiatów możecie dołączyć między innymi pluszowego misia, bombonierkę lub ptasie mleczko. Jeśli wiecie, że bardziej niż bukiet daną osobę ucieszą łakocie, zamówcie dla niej kosz delikatesowy, w którym mogą znaleźć się słodycze, kawy i herbaty.