Praca z małymi dziećmi wymaga nie 100%, a 200% zaangażowania. Na tym etapie nie liczą się sukcesy, ale dobro dziecka. Przedszkole to przecież dla maluchów drugi dom.

Tutaj dzieci powinny czuć się kochane, akceptowane i szczęśliwe. Takie stawiamy sobie cele. Ta praca, kontakt z maluchami, towarzyszące temu emocje, to powody, dla których jesteśmy i zawsze będziemy młode duchem. To tylko wycinek rozmów, jakie wczoraj towarzyszyły uroczystemu spotkaniu w sali zegarowej Urzędu Miasta.

Iwona Kroker, Beata Wawrzynek, Ewa Tybler, Daniela Bizoń, Danuta Zając, Judyta Kwaśnica i Barbara Tysa odebrały z rąk wiceprezydenta miasta Racibórz Michała Fity i naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Krzysztofa Żychskiego wyrazy uznania i podziękowania za sumienne i rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków w związku z jubileuszami pracy zawodowej.

35 lecie pracy zawodowej świętuje w tym roku Dyrektor Przedszkola nr 16 Danuta Zając. Okrągłe jubileusze trzydziestu lat pracy to święto Iwony – Kroker Dyrektor Przedszkola nr 11 i Beaty Wawrzynek – Dyrektor Przedszkola nr 13. Jubileuszem 25 lat pracy pochwalić mogą się Ewa Tybler – Dyrektor Przedszkola nr 14; Daniela Bizoń – Dyrektor Przedszkola nr 15; Judyta Kwaśnica – Dyrektor Przedszkola nr 23 oraz Barbara Tysa – pełniąca obowiązki Dyrektora Przedszkola nr 26.

Gratulujemy jubileuszy i życzymy dalszych sukcesów w pracy pedagogicznej, realizacji planów zawodowych i zadowolenia w życiu osobistym.

(Urząd Miasta w Raciborzu)

ZOBACZ TAKŻE