Jak zamówić raport VIN od Autobaza? - TerazRaciborz.pl

Jak zamówić raport VIN od Autobaza?

artykuł sponsorowany     26.08.2021 | 17:31     Komentarze (1)

Instagram Skomentuj

Jeśli kiedykolwiek kupiłeś samochód, który wcale nie był zgodny z tym, co mówił o nim sprzedawca, zapewne odczułeś na własnej skórze to, jak bardzo przydatne są raporty VIN. Tego rodzaju raport pozwala nam sprawdzić wszystkie kluczowe informacje na temat pojazdu.

Czasem wykonanie takiego raportu zlecają kupujący, żeby nie dać się oszukać, a czasem jego wydruk proponują sprzedawcy. Niezależnie, od tego, którą ze stron transakcji jesteś, takie informacje mogą Ci się przydać. Dowiedz się, jak zamówić raport VIN od Autobazy.

Jak zamówić raport VIN od Autobaza?

Jeśli kiedykolwiek kupiłeś samochód, który wcale nie był zgodny z tym, co mówił o nim sprzedawca, zapewne odczułeś na własnej skórze to, jak bardzo przydatne są raporty VIN. Tego rodzaju raport pozwala nam sprawdzić wszystkie kluczowe informacje na temat pojazdu. Czasem wykonanie takiego raportu zlecają kupujący, żeby nie dać się oszukać, a czasem jego wydruk proponują sprzedawcy. Niezależnie, od tego, którą ze stron transakcji jesteś, takie informacje mogą Ci się przydać. Dowiedz się, jak zamówić raport VIN na autobaza.pl.

Co zawiera historia pojazdu?

Chociaż polskie ustawodawstwo regularnie nakłada coraz nowsze obowiązki na sprzedawców samochodów i ich wymagany stan techniczny, oszustów nie brakuje. Właśnie w tym celu coraz więcej serwisów stacjonarnych i internetowych zaczęło oferować usługę generowania raportu VIN o najważniejszych kwestiach związanych z samochodem. Historia pojazdu po VIN może dać nam informacje o:

 • marce, modelu, roczniku pojazdu i typie paliwa, jakim samochód jest zasilany,
 • przybliżonym przebiegu konkretnego pojazdu,
 • znanych wypadkach i kolizjach samochodu,
 • usterkach, które były naprawiane,
 • tym, czy samochód jest kradziony lub poszukiwany,
 • czy może pochodzić np. z wadliwej serii,
 • danych z aukcji internetowych i historii sprzedaży,
 • kwestiach związanych z wyposażeniem auta.

Serwis Autobaza.pl oferuje także możliwość historii sprawdzeń numeru VIN w serwisie i kontroluje, czy samochód jest poszukiwany w 14 różnych bazach! Dzięki temu historia pojazdu już nie będzie mieć przed Tobą tajemnic. Wygeneruj raport VIN i przejrzyj wszystkie interesujące Cię informacje na temat pojazdu.

Skąd wziąć kod VIN i co to jest?

Numer VIN to 17-cyfrowy kod, nazywany także numerem nadwozia. Składa się zarówno z liter, jak i z cyfr. Znajduje się w dowodzie rejestracyjnym każdego pojazdu pod literą E. Numer VIN oprócz dowodu znajduje się też w samochodzie. Producenci montują tabliczki z numerem w różnych miejscach. Należy sprawdzić podszybie samochodu, przegrodę czołową, koło silnika, na podłodze przed fotelem pasażera, czy na podłodze bagażnika. W większości samochodów np. w Audi, Oplu, Fordzie lub Citroenie znajduje się ona na desce rozdzielczej po stronie kierowcy. Numer VIN znaleziony na tabliczce w samochodzie, musi zgadzać się z numerem, który znajduje się w dowodzie rejestracyjnym.

Autobaza.pl Historia Pojazdu

Autobaza – zamawianie raportów

Autobaza oferuje jeden z najszerszych raportów dostępnych na rynku w bardzo konkurencyjnej cenie. Z danych Autobazy dowiesz się wszystkiego, co jest Ci potrzebne do podjęcia decyzji o zakupie samochodu. Jeśli auto było zarejestrowane w innym kraju, np. Belgii lub Holandii, możesz sprawdzić odczyty licznika, historię własności, datę ostatniego przeglądu, czy datę pierwszej i ostatniej rejestracji. Co jeszcze umożliwia Autobaza? Zanim zamówisz usługę, strona internetowa wyszuka dla Ciebie informacje związane z tym, co możesz uzyskać w raporcie do konkretnego pojazdu. Dopiero wówczas zdecydujesz, czy chcesz go zakupić.

Raport VIN w Autobaza – jak zamówić?

Zamawianie raportu VIN w Autobazie jest bardzo proste. Musisz tylko:

 1. Uzyskać numer VIN i wpisać go w wyznaczone pole na stronie głównej lub dowolnej z podstron Autobazy.
 2. Sprawdzić dostępność raportu, która wyświetli się automatycznie po wpisaniu numeru VIN – dzięki temu będziesz wiedzieć, co może zawierać raport i jakie informacje są dostępne. Pola, które będą zawarte w raporcie, oznaczone są zielonym ptaszkiem. W innym przypadku określone dane pozostaną niewypełnione.
 3. Określ, jaki dokładnie raport Cię interesuje – czyli zastaw sądowy, wycena wartości pojazdu, informacje z archiwalnej inspekcji pojazdu, czy dane zza granicy.
 4. Zamów i opłać raport – po wyborze raportów na dole podstrony pojawi się automatycznie koszt wybranej usługi. Za raport możesz zapłacić w wygodny sposób BLIKiem, PayPalem, kartą lub za pomocą szybkiego przelewu.

Po potwierdzeniu płatności w bazie Autobazy Klient otrzymuje dostęp do raportu przez 30 następnych dni w serwisie internetowym. Jeśli masz zamiar korzystać z niego po upływie tego czasu, możesz łatwo i w bezpieczny sposób zapisać informacje na swoim komputerze.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (1)

 1. Filek  

  19.01.22 | 20:05

  Volkswagen Caddy 2KN 1.9 disel
  Raport bez żadnej prawdziwej informacji.
  Silnik disla a 1.9 w raporcie benzyna 1.6
  Wersja podstawowa a w raporcie ful wypas
  4 drzwi a w raporcie 5 drzwi.
  Reklamuję ten raport i zobaczymy co dalej.
  15-01-2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zapoznaj się z regulaminem