Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula wystosował komunikat do środowiska piłkarskiego. Publikujemy go poniżej. 

COVID-19 (koronawirus 2019-nCoV) został ogłoszony przez Światową Organizację Zdrowia jako globalny stan zagrożenia zdrowia. Sytuacja zmienia się z dnia na dzień, więc ważne jest, abyśmy wszyscy byli dobrze poinformowani i mogli zminimalizować jej wpływ na nasze życie osobiste i zawodowe oraz działalność Państwa klubów, dlatego tak jak w poprzednim tygodniu, chciałbym osobiście poinformować o krokach, które podejmujemy:

1. Wszyscy pracownicy Śląskiego Związku Piłki Nożnej pracują zdalnie, ich numery telefonów oraz adresy email są dostępne na stronie internetowej – slzpn.pl oraz na stronach internetowych Podokręgów.

2. W przyszłym tygodniu będziemy Was zachęcać do wspólnej zabawy. Prezentujemy dwa nowe pomysły na to, jak nasi najmłodsi zawodnicy mogą spędzać czas w domu:

#100trików na Stulecie Śl. ZPN – podejmij wyzywanie Trenera Koordynatora – na Facebooku – już aktywny.

Konkurs wiedzy o historii Śląskiego Związku Piłki Nożnej #zostańwdomu – na stronie internetowej od 30.03.2020r.

3. Komisja Szkolenia Śl. ZPN opracowuje nowy projekt dla trenerów, w którym mogą za pośrednictwem strony internetowej Śl. ZPN udostępnić swoje materiały szkoleniowe – program #zostańwdomu #DzielSięWiedzą – szczegóły znajdą Państwo wkrótce na naszej stronie internetowej.

O wszystkich postanowieniach będziemy Państwa informować na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej.

W obecnej sytuacji to życie i zdrowie są najważniejsze, dlatego dbajcie o siebie i zgodnie z zaleceniami – zostańcie w domu.

Z poważaniem,
Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej
Henryk Kula

(oprac. wk, źródło: ŚZPN)

Nie przegap najważniejszych artykułów!
Kliknij OBSERWUJ TerazRaciborz.pl na Google News!

ZOBACZ TAKŻE: