Drewniane domki letniskowe cieszą się coraz większą popularnością wśród amatorów odpoczynku na świeżym powietrzu. W dzisiejszych czasach zbudowanie własnego domku jest coraz łatwiejsze.

To zadanie najlepiej powierzyć specjalistycznej firmie, posiadającej wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu tego rodzaju obiektów. Przeprowadziliśmy rozmowę z Przemysławem Balcewiczem – dyrektorem firmy Eko Architektura, która buduje wymarzone domki letniskowe dla klientów z całego kraju.

W ostatnich latach można zauważyć wzmożone zainteresowanie drewnem w kontekście architektonicznym. Jakie są przyczyny takiego stanu rzeczy?

Drewno jest surowcem posiadającym niezwykły potencjał na wielu płaszczyznach. Jest nie tylko naturalnym surowcem, dość łatwym do zastosowania w budownictwie. Posiada również szereg właściwości zdrowotnych. Przebywając w drewnianym domku można poczuć się komfortowo, ze względu na powiązanie tego surowca z naturalnym środowiskiem.

Drewniane ściany posiadają również znaczną odporność na wilgoć. Jeśli pojawi się ona w drewnianym domku nie powoduje powstawania grzybów czy pleśni, ponieważ drewno doskonale ją absorbuje a ostatecznie uwalnia jej zbędne ilości na zewnątrz. Zawarte w drewnie substancje takie jak żywica nie tylko doskonale konserwują dom, ale również uwalniają charakterystyczny zapach.

Wielu naszych klientów ceni sobie ten aspekt i właśnie dlatego decyduje się na budowę drewnianego domku letniskowego pod czujnym okiem naszych fachowców.

Aspekty, o których Pan wspomniał rzeczywiście są imponujące. W jaki jednak sposób dochodzi do powstania drewnianego domku? Jak wygląda ten proces podczas współpracy z Pańską firmą?

Domeną Eko Architektury jest elastyczność. Naszym klientom proponujemy wybrane projekty drewnianych domków letniskowych, które możemy dostosować do ich preferencji. Jeśli jednak żaden z projektów nie spełni ich oczekiwań, oferujemy również możliwość stworzenia zupełnie nowego. Wystarczy, że klient naszkicuje wymarzony domek, a nasi graficy opracują szczegółowy projekt. Sądzę, iż ze względu na tę możliwość klienci bardzo często wybierają usługi naszej firmy.

Warto też zaznaczyć, iż staramy się realizować każdy projekt w dość krótkim czasie. Domki letniskowe z drewna, powstające przez naszych specjalistów stawiamy średnio w 2-3 tygodnie, w zależności od wielkości danego obiektu. Dzięki temu klient może uzyskać wymarzony domek w krótkim czasie, przy pomocy fachowców z zakresu budownictwa i architektury. Każdemu klientowi proponujemy także możliwość zaprojektowania mebli przeznaczonych specjalnie do jego drewnianego domku.

Właśnie ta kwestia wydała mi się równie ciekawa – dedykowane meble. Na jakie dodatkowe udogodnienia może liczyć klient współpracując z Eko Architekturą?

W przypadku każdego projektu podchodzimy do sprawy indywidualnie. Nie da się ukryć, iż większość klientów chciałaby mieć możliwość kompleksowej obsługi w przypadku budowania własnego domku letniskowego. Eko Architektura stanęła więc na wysokości zadania i proponuje klientom nie tylko zaprojektowanie i zbudowanie obiektu. Współpracujemy z architektami wnętrz, którzy mogą dobrać już gotowe meble bądź zaprojektować nowe, przeznaczone wyłącznie na potrzeby danego klienta. Oprócz tego, zajmujemy się również montażem drzwi i okien. Podczas współpracy z naszą firmą nie ma więc potrzeby korzystania z dodatkowych usług. Jesteśmy samowystarczalni i to jest naszym ogromnym atutem.

Gdyby streścić w kilku słowach najważniejsze aspekty korzystania z usług Pana firmy – co by to było?

W takim przypadku z pewnością należy wskazać kilka głównych elementów:

  • Indywidualne podejście do każdego projektu
  • Praca wielu specjalistów na rzecz wysokiego poziomy satysfakcji klienta
  • Domki letniskowe przygotowane na podstawie projektu klienta
  • Wyjątkowa cena adekwatna do kompleksowej działalności naszej firmy

Drewniane domki letniskowe są inwestycją bezsprzecznie wartą zainteresowania. Firma Eko Architektura przygotowuje domki od początku do końca, dzięki czemu zyskuje grono oddanych klientów.

Nasze domki dostępne są również we Francji:
Chalet PRO
187 route de la Féclaz, 73230 ST ALBAN LEYSSE
tel. 04 85 44 00 20
https://chaletpro.fr/

Artykuł powstał we współpracy z Klientem