Zaledwie kilka dni dzieli nas od wielkiej obniżki cen! Allegro uchyliło już nieco rąbka tajemnicy i pokazało pierwsze promocyjne hity w ramach Black Week i Black Friday 2020. Okazje sięgają nawet 70%! A to nie koniec atrakcji! 

Na ten dzień czeka co roku wielu miłośników zakupów i nie tylko. Tym razem Allegro przygotowało prawdziwą lawinę promocji! Nie pozostaje więc nic innego, jak już dzisiaj sprawdzić, czego możemy się spodziewać i przygotować na zbliżające się okazje cenowe w ramach tegorocznego Black Week oraz Black Friday. 

Czym jest Black Friday?

Dzień ten przypada w ostatni piątek listopada. Black Friday ma swoje korzenie w Stanach Zjednoczonych, gdzie oficjalnie rozpoczyna sezon zakupowy przed Świętami Bożego Narodzenia. Także i w Polsce jest to świetna okazja do nabycia towarów z bardzo wysokimi rabatami.

Do akcji przyłączają się zarówno sprzedawcy oferujący produkty w sklepach stacjonarnych, jak i niemal wszystkie sklepy internetowe. Promocje sięgają w tym okresie nawet do -70% i dotyczą produktów z większości dostępnych na naszym rynku kategorii tematycznych, a więc są skierowane do szerokiego grona odbiorców.  

Black Week na Allegro

Allegro.pl jak co roku przygotowało wielką obniżkę cen i to przez… cały tydzień. Black Week 2020 rozpocznie się w serwisie już 23 listopada, a zakończy w Cyber Monday, czyli 30 listopada. To idealna szansa, aby spełnić odkładane od dawna zakupowe marzenia lub po prostu z wyprzedzeniem nabyć prezenty świąteczne dla bliskiej oraz dalszej rodziny, jak i przyjaciół.

Warto pamiętać, że promocje są ograniczone czasowo i w wielu przypadkach potrwają do wyczerpania zapasów. W tym wyścigu zyskuje więc ten, kto jest pierwszy! A biorąc pod uwagę tak wysokie przeceny naprawdę warto wziąć w nim udział! 

Dla niej i dla niego

Okazje cenowe będą dotyczyć większości kategorii, w tym między innymi elektroniki, wyposażenia domu i ogrodu, zabawek dla dzieci, kosmetyków i produktów związanych z urodą oraz wielu innych.

Z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Poprzednie lata pokazały, że mężczyźni z okazji Black Week najczęściej wybierają sprzęt AGD i RTV oraz akcesoria do nich, a także gry na konsole i komputery. Kobiety natomiast szukają promocji w działach obejmujących szeroko pojętą modę oraz perfumy.

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się od lat także upominki dla najmłodszych członków rodziny, w tym na przykład niezwykle popularne Klocki Lego. 

Cenowe hity

To będzie prawdziwy ośmiodniowy maraton zakupowy z Allegro. Serwis w ciągu najbliższych dni zamierza stopniowo pokazywać kolejne hity cenowe, dlatego warto na bieżąco śledzić wszelkie aktualizacje. Już po prezentacji pierwszych widzimy, że czeka na nas mnóstwo okazji. Promocje obejmą ponadto wiele produktów, które dopiero co miały swoją premierę, w tym najnowszych telefonów czy telewizorów topowych producentów. 

Nie pozostaje więc nic innego, jak na bieżąco śledzić pojawiające się okazje, a najlepiej już teraz przygotować sobie własną zakupową listę życzeń. Już od 23 listopada, w ramach Black Week na Allegro, będzie można te życzenia zrealizować. Udanych zakupów!