Złodziejska para w rękach raciborskich kryminalnych [ZDJĘCIA] - TerazRaciborz.pl

Złodziejska para w rękach raciborskich kryminalnych [ZDJĘCIA]

06.10.2020 | 21:23     Komentarze (3)

Instagram Skomentuj

Raciborscy policjanci ustalili, kto odpowiada za kradzież roweru, do której doszło na terenie szkoły w Bieńkowicach. 

Kradzież roweru, który wyceniono na kilkaset złotych, miała miejsce 30 września. Raciborscy policjanci przystąpili do działania niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

– Efektem pracy policjantów z wydziału kryminalnego było zatrzymanie 2 października dwóch osób związanych z przestępstwem – mówi nam rzecznik raciborskiej policji, kom. Mirosław Szymański.

Złodziejska para to 20-letnia mieszkanka Raciborza oraz 24-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego. Osoby te trafiły do policyjnego aresztu. Ponadto, podczas przesłuchania na krzyżanowickim komisariacie wyszło na jaw, że to nie jedyne przestępstwo popełnione przez zatrzymanego mężczyznę.

– Policjanci ustalili bowiem, że 24-latek dokonał kradzieży paliwa na stacji paliw w Chałupkach. Również tego samego dnia, tym razem w Roszkowie, ukradł z pokoju jednego z moteli telewizora. Mężczyzna usłyszał również zarzut oszustwa – wymienia rzecznik KPP w Raciborzu.

Zatrzymanym grozi nawet 5 lat więzienia. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

(oprac. wk, źródło: KPP w Raciborzu)

Komentarze (3)

 1. Autornieznany  

  7.10.20 | 17:14

  Pewnie fartem ich złapali albo ktoś pomógł, mi ukradli rower z kladki schodowej , to się nawet monitoringu nie chciało przejrzeć.

 2. Gość  

  8.10.20 | 08:14

  Może zajmijcie sie poważnymi sprawami np narkomania ci którzy handlują chodzą bezkarnie a tu łapiecie dzieci za rower wstyd chańba

  • Gość  

   9.10.20 | 18:19

   Życzę Ci żeby kiedyś tobie rower, telewizor i baniak z paliwem ukradli jednego dnia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapoznaj się z regulaminem