Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu w dalszym ciągu prowadzi czynności poszukiwawcze na podstawie zawiadomienia o zaginięciu dwóch osób zamieszkałych w Raciborzu. 

Kornelia Szymiczek zam. Racibórz
Rysopis: wiek z wyglądu ok. 60 lat, wzrost 170 cm, waga ok. 50 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne długości do ramion, oczy piwne, twarz pociągła.

Brak opisu ubioru.

Zaginiona w dniu 06.03.2015r. wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Józef Brzezny zam. Racibórz
Rysopis: Wzrost ok 160 cm, 70 kg. średniej budowy ciała, włosy kol. siwego proste długości do ramion zaczesane w kucyk, twarz okrągła, uszy średnie przylegające, nos średni prosty, uzębienie niepełne.

Brak opisu ubioru.

Zaginiony w maju 2016r. wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W związku z powyższym raciborska policja apelu, aby każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu zaginionych osób proszona jest o przekazanie tej informacji do Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu ul. Bosacka 42 pod nr. telefonu : 47 85 56 286 lub pod nr. alarmowy 112

(oprac. wk, źródło: KPP w Raciborzu)

ZOBACZ TAKŻE