Walentynki 2021. Pomysły na prezent dla niej i dla niego - TerazRaciborz.pl

Walentynki 2021. Pomysły na prezent dla niej i dla niego

materiał promocyjny partnera     10.02.2021 16:28     Komentarze (1)

Instagram Skomentuj

14 lutego to szczególny dzień dla wszystkich szczęśliwie zakochanych. Z tej wyjątkowej okazji warto pomyśleć o wyborze odpowiedniego prezentu dla swojej drugiej połówki. Jak się okazuje, możliwości jest wiele i przy zakupie ogranicza nas jedynie kreatywność!  

Święto zakochanych, czyli popularne i obchodzone przez wiele par Walentynki, budzi wiele pozytywnych emocji. Nazwa wzięła się oczywiście od św. Walentego, którego – szczególnie w krajach zachodnich – czczono jako patrona zakochanych. Zwyczaj ten pojawił się w naszym kraju pod koniec lat dziewięćdziesiątych i od tego czasu, z roku na rok, zyskuje swoich zwolenników. 

Walentynki są świetną okazją do obdarowania swojej wybranki lub wybranka prezentem. Wybór jest szeroki, a coraz więcej osób nabywa podarunek przez Internet, co jest bardzo wygodnym i szybkim sposobem. 

Co kupić ukochanej osobie, aby doceniła ten gest? Tak naprawdę wszystko zależy od indywidualnych upodobań. W większości przypadków zakup prezentu jest po prostu dobrym gestem, który ma pokazać, że pamiętamy o swojej partnerce lub partnerze. Dlatego nie zawsze upominek taki musi być kosztowny. Ważniejsze jest to, aby trafić w gust i wywołać uśmiech na twarzy drugiej osoby. Od lat na czele listy walentynkowych prezentów dla kobiet znajdują się między innymi biżuteria,  pluszowe misie, czy elementy ubioru takie jak bielizna, w tym… kolorowe skarpetki. Do tego możemy dodać bukiet czerwonych róż oraz miłosny liścik lub kartkę


Ponadto możemy zostać docenienia przede wszystkim za pomysłowość i kreatywne podejście do tematu. Dobrym wyjściem będzie więc zaskoczenie drugiej połówki niematerialnym prezentem, czyli na przykład organizacją romantycznej kolacji, wieczoru przy świecach czy wspólnej wycieczki. Pamiętajmy, że nieszablonowe rozwiązania wprowadzają do naszego życia wiele radości i potrafią uatrakcyjnić tak szczególny dzień jak Walentynki. Przeżyjmy ten czas wspólnie i najlepiej jak tylko można. I oczywiście okazujmy miłość partnerce lub partnerowi nie tylko 14 lutego, ale na co dzień. 

(foto: Tło zdjęcie utworzone przez freepic.diller – pl.freepik.com)

 
Komentarze (1)

  1. Natalia  

    12.02.21 | 13:35

    Z mężem kupujemy sobie roombe w prezencie. Lepszy jeden a porządny i przydatny prezent niż jakieś drobiazgi, które prędzej czy później rzuca się w kąt 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zapoznaj się z regulaminem