Po półrocznej przerwie do Raciborza wraca wydarzenie integrujące biznesowe środowiska.

Już 6 listopada w Browarze Racibórz odbędzie się śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców, samorządowców oraz przedstawicieli instytucji wspierających biznes z Subregionu Zachodniego woj. śląskiego.

Subskrybuj nasz kanał w serwisie YouTube!

W programie przewidziano dwa 15-minutowe wystąpienia łączące biznes z ekologią, pyszny poczęstunek, aromatyczną kawę oraz oczywiście networking, kiedy każdy znajdzie przestrzeń, by zamienić kilka słów z potencjalnym kontrahentem. Zaczynamy o godzinie 7:30.

Do udziału zapraszamy przedstawicieli firm: nowych i z doświadczeniem, małych i dużych, lokalnych i międzynarodowych, zrzeszonych i niezrzeszonych w biznesowych organizacjach. Zapraszamy również przedstawicieli władz samorządowych oraz pracowników urzędów odpowiedzialnych za kontakt z przedsiębiorcami.

Wstępna agenda:
7:30-8:00 | Rejestracja gości, rozpoczęcie śniadania
8:00-8:15 | „Dlaczego WAAM i po co komu sortowanie?” – Artur Czachor – przedsiębiorca, doktor nauk technicznych, absolwent Politechniki Śląskiej, ekspert w budowaniu maszyn i urządzeń, pomysłodawca projektu na jedyną na świecie konsolę gier na odpady, pierwszą polskiej produkcji maszynę do automatycznej segregacji opakowań zwrotnych przystosowaną do systemu kaucyjnego, która zmienia oblicze gospodarki odpadami. Prezes WAAM Sp. z o.o.
8:15-8:30 | „Nie truj sąsiada,” czyli jak włączyć firmę w działania antysmogowe i zyskać! – Patryk Swoboda, ekspert ds. dotacji oraz projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych (projekty o wartości ponad 1,5 mld zł), pomysłodawca największej na Śląsku kampanii antysmogowej („Nie truj sąsiada”), koordynator prac nad projektami z zakresu fotowoltaiki i OZE o wartości ponad 100 mln zł. Prezes Planergia.
8:30-9:00 | 30 sekund dla każdego gościa
9:00-10:00 | Networking w praktyce – czas kiedy się poznajemy i wymieniamy się wizytówkami

Ważne. Śniadanie jest bezpłatne, ale udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji. Udając się na śniadanie, proszę koniecznie zabrać wizytówki.

Przypomnijmy, że koncepcję integracji gospodarczej, której jedną z odsłon są śniadania biznesowe wspierają: Urząd Miasta Racibórz; Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego; Urząd Miasta Rybnika; Gmina Gorzyce; Gmina Godów; Inkubatory Przedsiębiorczości w Rybniku, Raciborzu i Wodzisławiu Śląskim; Izby Gospodarcze z Raciborza, Żor i Wodzisławia Śląskiego; Cechy Rzemieślników z Wodzisławia Śląskiego, Żor i Raciborza; Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim; Starostwo Powiatowe w Raciborzu; Forum Firm w Radlinie oraz Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

Przedsięwzięcie pilotują prowadzone przez Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS Inkubatory Przedsiębiorczości z Raciborza, Wodzisławia Śląskiego i Rybnika oraz Izby Gospodarcze z Wodzisławia Śląskiego i Raciborza. Wydarzenie jest finansowane przez Miasto Racibórz.

Kontakt:

Radosław Knesz, Raciborski Inkubator Przedsiębiorczości
tel.: 791 761 057
e-mail: inkubator@cris.org.pl
***
Śniadanie Biznesowe Subregionu Zachodniego
data: 6 listopada 2019 r. | godz.: 7:30-10:00
miejsce:Browar Racibórz (Zamkowa 2, 47-400 Racibórz)

Zapisy: https://evenea.pl/event/snidanie-browar-raciborz/

ZOBACZ TAKŻE