Kupując pantofle męskie lub damskie z pewnością będziesz się zastanawiać, jakie ubrania do nich dobrać, aby wyglądać korzystnie.

Okazuje się, że wcale nie jest to trudnym zadaniem! Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak nosić tego typu obuwie zgodnie z najnowszymi trendami mody.

  1. Pantofle męskie
  2. Koszulki męskie
  3. Pantofle damskie
  4. Bermudy damskie

Pantofle męskie

Pantofle męskie są wyjątkowo wygodnymi butami, które w zależności od sposobu ich wykonania mogą służyć jako kapcie do używania w domu, bądź obuwie do wyjścia na zewnątrz. Szeroki wybór kolorystyczny tego typu butów znajduje się na stronie https://nico.com.pl/mezczyzni/obuwie-meskie/pantofle-meskie/. W przypadku ubioru męskiego uzupełnienie pantofli jest zadaniem niezwykle łatwym – w celu poznania najprostszego sposobu na stylizację z tym typem obuwia przeczytaj następny akapit!

Koszulki męskie

Pantofle męskie najlepiej uzupełnią… zwykłe koszulki! Tak, to jest aż tak proste. Ten nieskomplikowany typ obuwia podkreślić można zwyczajną, męską koszulką – z nadrukiem lub bez. W zależności od preferencji właściciela ubrań postawić można na wersję z długim lub z krótkim rękawem. Różnorodne propozycje tej części garderoby znajdują się pod adresem https://nico.com.pl/mezczyzni/odziez-meska/koszulki-meskie/.

Pantofle damskie

Pantofle damskie są obuwiem o wiele bardziej popularnym od ich męskich odpowiedników. Z tego względu na stronie https://nico.com.pl/kobiety/obuwie-damskie/pantofle-damskie/ dostępne są w różnych stylach i kolorach. Podobnie jak poprzednio, nadawać się mogą zarówno do chodzenia w nich na spacery lub do pracy, jak i do wykorzystania w charakterze kapci domowych. W obydwu przypadkach warto wybrać pantofle damskie, które dopasowane będą do codziennego ubioru ich właścicielki. Inaczej niż w przypadku pantofli męskich, podczas dobierania stylizacji szczególną uwagę warto skierować na wybór odpowiednich spodni.

Bermudy damskie

Berdmudy damskie zestawione z pantoflami są jednym z najlepszych pomysłów na podkreślenie walorów tego typu obuwia. Ze względu na stosunkowo krótkie nogawki niemożliwe będzie przeoczenie tych wyjątkowych butów, stanowiących centrum stylizacji. Dobierając bermudy do pantofli damskich warto zwrócić uwagę na to, aby współgrały ze sobą kolorystycznie. Gładkie spodnie podkreślą walory wzorzystych butów i na odwrót – obuwie bez wzorków świetnie dopasuje się do nogawek, pokrytych wymyślnymi zdobieniami. Szeroki wybór bermudów damskich dostępny jest na stronie https://nico.com.pl/kobiety/odziez-damska/spodnie-damskie/bermudy-damskie/.