Za nami trzecia edycja przedsięwzięcia, na której tym razem omawiane były rozwiązania z zakresu DoradzaMY – Nowa wizja doradztwa zawodowego dla dzieci i młodzieży. Jest to bardzo ważny temat, który dotyczy każdego z trzech powiatów.

Wydarzenie zostało zorganizowane przy współpracy Powiatu Raciborskiego, Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego i gospodarza konferencji – Powiatu Wodzisławskiego.

Z ramienia powiatu w przedsięwzięciu uczestniczył Starosta Raciborski Grzegorz Swoboda oraz Wicestarosta Raciborski Marek Kurpis. Na spotkaniu poza samorządowcami nie zabrakło dyrektorów szkół, doradców zawodowych, nauczycieli czy pracowników powiatowych urzędów pracy. Swoje wystąpienie miał również Śląski Wicekurator Oświaty Jacek Szczotka.Nie zabrakło przedstawiciela środowiska szkolnictwa wyższego w osobie Dziekana Politechniki Śląskiej.
Cieszymy się, że wspólnymi siłami możemy poprawić jakość edukacji młodzieży!

CZYTA TAKŻE:

– Serdecznie dziękujemy Staroście Wodzisławskiemu Leszkowi Bizoniowi oraz Staroście Kędzierzyńsko-Kozielskiemu Pawłowi Masełko za współpracę – czytamy w komunikacie Starostwa Powiatowego w Raciborzu.

(źródło: SP w Raciborzu)

Chcesz wiedzieć więcej o najważniejszych wydarzeniach w okolicy? Przejdź na stronę główną portalu terazraciborz.pl albo obserwuj nas w Google News.

DoradzaMY - wspólna inicjatywa trzech powiatów

DoradzaMY - wspólna inicjatywa trzech powiatów

DoradzaMY - wspólna inicjatywa trzech powiatów