Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu insp. mgr Łukasz Krebs wraz z funkcjonariuszami i pracownikami cywilnymi pożegnał swojego zastępcę mł. insp. mgr Krzysztofa Żołądka, który po wieloletniej służbie odszedł na emeryturę.

Wczoraj pożegnaliśmy I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu mł. insp. mgr Krzysztofa Żołądka. Komendant Żołądek po 30 latach służby w mundurze złożył raport do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach o przejście na emeryturę.

Mł. insp. mgr Krzysztof Żołądek służbę w Policji rozpoczął 1 czerwca 1992 roku. Przez kolejne lata zajmował szereg stanowisk wykonawczych i kierowniczych w Komendzie Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim. W lutym 2017 r. mł. insp. mgr Krzysztof Żołądek został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu.

Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu insp. mgr Łukasz Krebs podziękował swojemu zastępcy za wieloletnią, oddaną i rzetelną służbę. W imieniu własnym oraz raciborskiej Policji życzył mł. insp. mgr Krzysztofowi Żołądkowi zdrowia i spokoju oraz realizacji dalszych planów na emeryturze.

Również mł. insp. mgr Krzysztof Żołądek w związku z zakończeniem służby w Policji w Komendzie Powiatowej Policji w Raciborzu i przejściu w stan spoczynku, serdecznie podziękował raciborskim policjantom i pracownikom cywilnym za lata wspólnej współpracy.

Życzymy,  aby wszystkie marzenia teraz stały się rzeczywistością i mogły być spełnione w nieustannym zdrowiu i spokoju.

(oprac. wk, źródło: KPP w Raciborzu)

ZOBACZ TAKŻE