Komunikat w sprawie udostępniania kserokopii dokumentacji medycznej, wyników badań i kart informacyjnych leczenia szpitalnego ze Szpitala i Poradni Specjalistycznych przy ul. Gamowskiej.

Osoby, które pilnie i niezbędnie potrzebują kserokopię dokumentacji medycznej z poszczególnych Poradni Specjalistycznych, czy też chcą odebrać wyniki badań prosi się o kontakt telefoniczny pod numer telefonu 32 755 50 04 bądź wysłać wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej z poradni na email: bwyrobek@szpital-raciborz@org (wniosek znajduje się na stronie szpitala w zakładce „Dla Pacjenta”).

CZYTAJ TEŻ: To tutaj trafią pacjenci zakażeni COVID-19 [ZDJĘCIA]

W przypadku potrzeby uzyskania dostępu do kart informacyjnych leczenia szpitalnego z poszczególnych oddziałów prosi się o kontakt pod numery telefonu: 32 755 52 72; 32 755 52 71 bądź wysłać wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej z oddziału na email: statystyka@szpital-raciborz@org (wniosek znajduje się na stronie szpitala w zakładce „Dla Pacjenta”)

Informujemy, że dokumentacje medyczne i wyniki badań będą wysyłane tylko i wyłącznie drogą pocztową na adres wskazany przez pacjenta.

Infolinia pod numerem telefonu: 32 755 50 50
czynna w godzinach: od 7.00 do 15.00

(oprac. wk)

Nie przegap najważniejszych artykułów!
Kliknij OBSERWUJ TerazRaciborz.pl na Google News!

ZOBACZ TAKŻE: