W minioną środę odbyło się kolejne z działań projektu „Seniorze, rusz się!”. Tym razem seniorzy wyruszyli na wycieczkę do Dolní Moravy aby pospacerować… w chmurach.

Widoki zapierały dech w piersiach, a olbrzymia konstrukcja z drewna i metalu robi niesamowite wrażenie. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć!

Ponadto seniorzy mieli także okazję poza projektem zwiedzić browar Holba w Hanušovicach i tym samym poznać tajniki warzenia piwa tradycyjnym sposobem.

(Gmina Krzanowice)

Skuteczne metody pozyskiwania leadów w sklepie internetowym za pomocą CRM Skuteczne metody pozyskiwania leadów w sklepie internetowym za pomocą CRM Skuteczne metody pozyskiwania leadów w sklepie internetowym za pomocą CRM Skuteczne metody pozyskiwania leadów w sklepie internetowym za pomocą CRM Skuteczne metody pozyskiwania leadów w sklepie internetowym za pomocą CRM Skuteczne metody pozyskiwania leadów w sklepie internetowym za pomocą CRM Skuteczne metody pozyskiwania leadów w sklepie internetowym za pomocą CRM Skuteczne metody pozyskiwania leadów w sklepie internetowym za pomocą CRM Skuteczne metody pozyskiwania leadów w sklepie internetowym za pomocą CRM Skuteczne metody pozyskiwania leadów w sklepie internetowym za pomocą CRM Skuteczne metody pozyskiwania leadów w sklepie internetowym za pomocą CRM Skuteczne metody pozyskiwania leadów w sklepie internetowym za pomocą CRM Skuteczne metody pozyskiwania leadów w sklepie internetowym za pomocą CRM Skuteczne metody pozyskiwania leadów w sklepie internetowym za pomocą CRM

ZOBACZ TAKŻE