Prezydent rusza w kolejne tournée po dzielnicach Raciborza. Harmonogram spotkań - TerazRaciborz.pl

Prezydent rusza w kolejne tournée po dzielnicach Raciborza. Harmonogram spotkań

oprac. wk, redakcja@terazraciborz.pl     08.09.2020 19:50     Komentarze (1)

Instagram Skomentuj

Ruszą jeszcze we wrześniu, a zakończą się w pierwszych dniach października – mowa o spotkaniach prezydenta miasta Racibórz Dariusza Polowego z mieszkańcami.

Harmonogram oraz miejsca spotkań prezentujemy na załączonym plakacie. Pierwsze ze spotkań odbędzie się już w przyszły poniedziałek. Ostatnie 6 października. Spotkania poświęcone będą planom budżetowym na 2021 rok oraz sprawom bieżącym.

– Jestem otwarty na rozmowy i spotkania. Mieszkańcy najlepiej wiedzą czego im potrzeba. Takie rozmowy prowadziłem już w czasie kampanii wyborczej. W ubiegłym roku, po 12 miesiącach pracy, odbyłem cykl spotkań w centrum i dzielnicach. Podobnie jest teraz. Chcę wsłuchać się w oczekiwania mieszkańców. Skonfrontować z oceną mojej pracy. Te uwagi i zgłaszane sprawy są dla mnie cenną wskazówką w budowaniu m. in. planu miejskich inwestycji. Serdecznie zapraszam i do zobaczenia! – zaprasza prezydent Dariusz Polowy.

(oprac. wk, źródło: UM w Raciborzu)
Komentarze (1)

  1. Sebaxxx  

    8.09.20 | 22:48

    Kłamca i sprzedawczyk i nieudacznik, miasto brudne, zarośnięte i zaniedbane o czym mieszkańcy mają rozmawiać z oszustem? Daj se pan siana i nie zawracaj ludziom głowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zapoznaj się z regulaminem