Planujesz zakupić modne okulary zerówki, ale nie wiesz, jakie oprawki będą Ci najlepiej pasować? Przygotowaliśmy rozbudowany poradnik, dzięki któremu bez problemu znajdziesz model idealnie pasujący do Twojej twarzy, niezależnie od tego, jakiego jest typu. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi informacjami!

Okulary zerówki a typ twarzy — co trzeba wiedzieć?

Dowiedzenie się więcej na temat swojego typu twarzy, jest kluczowe przy zakupie okularów. Lepsze dopasowanie sprawi, że będą się one po prostu lepiej prezentować. Biorąc pod uwagę, że zerówki często stanowią bardzo ważne akcesorium dopełniające styl i podkreślające charakter nosiciela, jest to niezwykle istotne. 

Okulary zerówki dostosowane do typu twarzy pomogą też w zrównoważeniu jej proporcji. Dzięki temu będą w stanie podkreślić jej naturalne atuty i skutecznie odwrócić uwagę od niepożądanych cech. 

Co równie ważne, właściwie dobrane okulary zerówki zwiększają także komfort noszenia. Lepiej przylegają do kształtu twarzy, dzięki czemu nie zsuwają się, a także nie powodują ucisku ani innych nieprzyjemnych odczuć. 

Pamiętaj, że jeśli nie masz pewności na temat tego, jakie oprawki będą najlepiej pasować do Twojego typu twarzy, specjaliści z wybranego przez Ciebie sklepu, na pewno będą w stanie Ci pomóc. Dlatego nigdy nie wahaj się prosić o wsparcie, gdyż dzięki temu wybrane zerówki będą prezentować się na Tobie jeszcze lepiej. 

Okulary zerówki damskie i męskie – jakie wybrać?

Niezależnie od tego, czy interesują Cię okulary zerówki męskie, czy damskie, ich dobór rządzi się podobnymi prawami. Zapoznaj się z podanymi niżej zasadami, by kupić model idealnie dostosowany do Twojej twarzy. 

  • twarz okrągła – kwadratowe i prostokątne oprawki pomogą zrównoważyć jej okrągłość. Unikaj jednak zbyt małych modeli, gdyż nie wywołają one pożądanego efektu.
  • twarz kwadratowa – wybierz okulary zerówki o zaokrąglonych krawędziach, które pozwolą na złagodzenie ostrych rysów. 
  • twarz owalna – ten typu twarzy zgrywa się dobrze z wieloma rodzajami oprawek. Dzięki temu możesz wybrać okulary zerówki damskie i męskie z dość dużą swobodą. 
  • twarz sercowa lub diamentowa – tutaj warto zastosować oprawki, które dodają szerokości w okolicach linii brwi. Dla kobiet będą to na przykład kocie oczy, a modne okulary zerówki męskie wpasowujące się w tę zasadę to między innymi aviatory. 

Gdzie znaleźć najlepsze zerówki? 

Odpowiednie dopasowanie okularów do twarzy jest bardzo ważne, ale należy zadbać też o to, by wybrane zerówki charakteryzowały się odpowiednią jakością wykonania. Muszą być wytrzymałe i elastyczne, tak by dobrze dopasowywały się do twarzy i mogły służyć Ci przez wiele lat. 

Z tego powodu polecamy produkty marki MUSCAT. Znajdziesz wśród nich znakomite oprawki zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Ich duża różnorodność sprawia, że bez problemu zakupisz model, który spełnia wszystkie Twoje potrzeby i wymagania estetyczne. Znajdziesz tam też jakościowe okulary zerówki do komputera, które nie tylko świetnie wyglądają, ale także pomagają ograniczyć zmęczenie oczu przy korzystaniu z elektroniki.

Nie czekaj ani chwili dłużej i przekonaj się, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze. Sprawdź co oferuje producent okularów MUSCAT – zamów online!

(artykuł sponsorowany)