Odwiedź Krainę Czarów i Afrykę Kazika, wstąp do Klubu Włóczykijów i Akademii Detektywów, poznaj przygody Tomka Sawyera, Muminków, Pana Samochodzika a nawet… dziesięciu skarpetek! Raciborska biblioteka zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na pełne przygód, literackie lato!

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu, wzorem lat poprzednich, organizuje wakacyjne spotkania dla swoich młodszych czytelników! W tym roku w pełnym reżimie sanitarnym, ale równie atrakcyjne co zawsze – wypełnione warsztatami plastycznymi, głośnym czytaniem bajek, zabawami ruchowymi, wycieczkami do Arboretum i Muzeum a nawet zajęciami zumby!

Spotkania będą się odbywać w terminie 14.07-27.08 w każdy wtorek i czwartek w godz. 11.00-14.00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12. Szczegółowe informacje pod nr tel. 32 415 37 24, wew. 26. Harmonogram spotkań, regulaminy i formularze zgłoszenia można znaleźć TUTAJ

Zapisy na zajęcia przyjmowane są w każdy piątek poprzedzający zajęcia w EURECE-Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Kasprowicza 12 w godz. 10.00-18.00. Koszt udziału w jednym tygodniu zajęć (wtorek i czwartek) wynosi symboliczne 5 zł. W pierwszej kolejności na zajęcia zapisywane będą dzieci rodziców pracujących i zamieszkałe na terenie Raciborza. Liczba miejsc ograniczona!

Swoją ofertę przygotowały również filie biblioteczne! We wtorki na plastyczno-literackie zajęcia zapraszają filie na Ostrogu oraz w Ocicach. W czwartki pełne przygód i atrakcji spotkania odbędą się w bibliotekach na Płoni, w Brzeziu, w Markowicach i przy ul. Żorskiej. Szczegółowe harmonogramy spotkań dostępne TUTAJ

(oprac. wk, źródło: MiPBP w Raciborzu, fot. poglądowe z archiwum portalu)

ZOBACZ TAKŻE