W dniach od 17 do 21 lutego 2020 r. na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbywa się po raz kolejny zimowy kurs dj’ski, adresowany do osób interesujących się muzyką elektroniczną.

W trakcie zajęć uczestnicy poznają tajniki sztuki miksowania i pracę DJa od kuchni. Organizatorem przedsięwzięcia jest Electronic DJ School. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Instagramie! 

Electronic DJ School to projekt stworzony przez Dirty Stuff Records i Napalm Music – marki obecne na naszym rynku od ponad dekady. Wraz z nabytą wiedzą teoretyczną i praktyczną, uczestnicy wkroczą w świat muzyki i będą mogli rozpocząć swoją przygodę za konsoletą.

– Jesteśmy po to, aby podzielić się z Tobą naszymi umiejętnościami i doświadczeniami, które zdobywaliśmy w tej branży przez ostatnie 20 lat. Uczestnicy poznają techniki miksowania przy użyciu vinyli, płyt cd, oraz cyfrowe granie jakie obecnie oferuje najwyższej jakości sprzęt – mówią organizatorzy.

Uczestników szkolą: Siasia / Dirty Stuff Records / oraz Nu:Tek / Napalm Music /.

Partnerzy to Zamek Piastowski w Raciborzu, Dirty Stuff Records, Napalm Music, Napalm Rave, Techno Style Canal by #NPLM, NPLM Festival 2020, Skałka Festival, Radio Vanessa, Browar Racibórz, FT Event, Bass Arena Festival.

(Grzegorz Nowak/Agencja Zamek)

ZOBACZ TAKŻE