Raciborscy policjanci ustalili tożsamość sprawcy wypadku, do którego doszło w dniu 16 września przy ul. Plac Mostowy w Raciborzu. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ

Przypominamy, że Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prowadzi czynności w sprawie zdarzenia drogowego tj. czynu określonego w art. 177§1 kk, do jakiego doszło w dniu 16.09.2020r około godziny 5:20 w Raciborzu na Placu Mostowym w rejonie przejścia dla pieszych przy stacji paliw Circle K, gdzie przekraczająca jezdnię po oznakowanym przejściu dla pieszych kobieta została potrącona przez kierującego samochodem osobowym, w wyniku czego doznała obrażeń ciała. Kierujący pojazdem odjechał z miejsca wypadku.

– Raciborscy policjanci w wyniku intensywnej pracy operacyjnej, analizie zgromadzonego materiału oraz podjęcia działań ustalili sprawcę potrącenia kobiety, którym okazał się być 39-letni mężczyzna z miejscowości Ciechowice kierujący pojazdem dewaoo matiz – informuje rzecznik KPP w Raciborzu.

Teraz sprawcy wypadku, który oddalił się z miejsca nie udzielając pomocy potrąconej kobiecie może grozić kara pozbawienia wolności do 4,5 roku.

(oprac. wk, źródło: KPP w Raciborzu)