Możliwość dotarcia do jak największej grupy konsumentów to cel każdego sprzedawcy.

Chcąc przedstawić swoją ofertę w najszybszy i najskuteczniejszy sposób, sprzedający korzystają z Allegro, portalu aukcyjnego zrzeszającego szereg towarów w jednym miejscu. Dzięki prostej obsłudze i dużym przekroju produktów serwis cieszy się ogromną popularnością.

Integracja ErpBox z serwisem Allegro

Nowoczesna platforma do zarządzania e-sklepem ErpBox umożliwia szybsze i łatwiejsze kierowanie wystawionymi aukcjami. Wdrożenie wtyczki pozwala sprawniej wystawiać towary oraz zarządzać nimi na takich serwisach jak Allegro.,

Menadżer aukcji Allegro – jak wykorzystać jego możliwości?

Korzystając z rozwiązań, jakie daje menadżer Allegro, można w szybki sposób usprawnić sprzedaż online oraz sprawnie zarządzać wystawionym towarem. Dzięki funkcjom, jakie posiada, pozwala on samodzielnie kreować wygląd aukcji, dobierając odpowiednie zdjęcia produktów  z dostępnych w bazie, wykorzystywać szablony do wystawienia aukcji, które pozwolą usystematyzować opisy i umożliwiają sortowanie ofert względem ceny, ilości i aukcji.

 Co usprawni Menadżer Allegro?

  •       Szybka aktualizacja stanów magazynowych
  •       Filtrowanie aukcji
  •       Kopiowanie danych aukcji na inne konta
  •       Równoczesne dodawanie i usuwanie aukcji
  •       Włączanie i wyłączanie aukcji

Wielofunkcyjność, jaką posiada Menadżer Allegro, umożliwia zwiększenie zakupów
z jednego sklepu poprzez przełączanie się między różnymi aukcjami. Wybierając jedną wysyłkę, można zakupić wiele różnych produktów od jednego wystawiającego. Jest to zdecydowanie ułatwienie nie tylko dla właściciela e-sklepu, ale przede wszystkim dla klienta, który w jednej paczce otrzyma wszystkie zamówione przedmioty.

Wiele możliwości

Panel i możliwości menadżera aktualizowane są na bieżąco w taki sposób, aby dostosowywać jego możliwości do aktualnych zapotrzebowań konsumentów i sprzedawców. Wykorzystując narzędzie w łatwy sposób, można zaoszczędzić czas potrzebny do prowadzenia własnego sklepu online.

Interesuje Cię ten temat? Chciałbyś wiedzieć więcej na temat tego jak działa produktyzacja Allegro i jak w niej pomoże Ci Menadżer? Zobacz tutaj i poszerz swoją wiedzę o e-handlu!

(artykuł sponsorowany)