Raciborzanin, pilot samolotu pasażerskiego i twórca popularnego kanału Turbulencja, jest bohaterem jednego z odcinków programu „Z tymi co się znają”, realizowanego przez Browar Namysłów. Wywiad z kapitanem Dariuszem Kulikiem przeprowadził Marcin Prokop.

– Boicie się latać samolotem? Wyłączacie telefony podczas lotu samolotem? Dzisiejszym gościem w Namysłowie jest kapitan Dariusz Kulik. W rozmowie z Marcinem Prokopem opowie o kulisach pracy pilotów, o tym czy istnieją jakieś tajne sposoby komunikacji pilotów ze stewardesami w przypadku awarii samolotu oraz zdradzi jak długo podczas lotu samolotem steruje pilot, a jak długo automat. – to zapowiedź kolejnego odcinka drugiego sezonu programu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Instagramie! 

Odcinek zanotował już blisko 50 tysięcy wyświetleń. Browar Namysłów TV subskrybuje ponad 40 tysięcy osób.

Kapitan Dariusz Kuli z zawodu jest elektroenergetykiem, z zamiłowania fotografem-operatorem kamery, a od 37. roku życia pilotem samolotu pasażerskiego.

Subskrybuj nasz kanał w serwisie YouTube!

Lata po całym świecie. Dzięki swojej profesji poznał Indie, Arabię Saudyjską, Chile, Grecję czy Islandię. Nie boi się żadnych wyzwań, a w życiu imał się różnych zajęć.

Od jakiegoś czasu prowadzi na youtube.com kanał Turbulencja, który ma już ponad 160 tys. subskrypcji i z miesiąca na miesiąc zdobywa coraz większą popularność.

(oprac. wk)

ZOBACZ TAKŻE