Awantura pod sklepem, policjanci musieli obezwładnić kobietę. 40-latka chciała zrobić zakupy w "godzinach dla seniorów" - TerazRaciborz.pl

Awantura pod sklepem, policjanci musieli obezwładnić kobietę. 40-latka chciała zrobić zakupy w „godzinach dla seniorów”

oprac. wk, redakcja@terazraciborz.pl     05.04.2020 02:04     Komentarze (5)

Instagram Skomentuj

Policjanci sprawdzają, czy mieszkańcy przestrzegają nowych zasad wprowadzonych w związku z epidemią COVID-19. Niestety, okazuje się, że nie zawsze.

Do zdarzenia doszło przy ulicy Raciborskiej w Rybniku. Dyżurny rybnickiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kobiety, która chciała zrobić zakupy w jednym z marketów.

Na miejsce natychmiast udali się policjanci. Kobieta awanturowała się i była agresywna. Ponadto próbowała zabrać dowód osobisty policjantom i uciec z parkingu. W efekcie 40-latka została obezwładniona i ukarana mandatem karnym.

Przypominamy, że w godzinach 10.00–12.00 zgodnie z nowymi obostrzeniami sklepy otwarte są tylko dla seniorów od 65 roku życia.

Wszyscy ci, którzy nie stosują się do przepisów obowiązujących w związku z epidemią, muszą liczyć się z konsekwencjami prawnymi swoich zachowań.

Policja kolejny raz apeluje o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń. W obecnej sytuacji, hasło #zostanwdomu ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa nas wszystkich.

(oprac. wk, źródło: KMP w Rybniku)

Nie przegap najważniejszych artykułów!
Kliknij OBSERWUJ TerazRaciborz.pl na Google News!

ZOBACZ TAKŻE:

Komentarze (5)

 1. Oleksy  

  5.04.20 | 09:28

  4
  3

  A w takim razie co starcy powyżej 65 roku życia robią bez karnie po tym czasie pojebało was wszystkim naiwni debile

  • "Odpowiedzialny"  

   5.04.20 | 12:13

   Wszystko pojebane

  • Wścibski Jan  

   5.04.20 | 16:52

   Przeważnie w tym czasie w sklepie są 2-5 osób seniorów. To marnowanie czasu. Oczywiście jeżeli jest kpl seniorów to inni nie mogą wejść.

 2. Gość  

  5.04.20 | 19:17

  I tu sie zgodze,seniorzy calymi dniami chodzą po sklepach bo im sie nudzi,ja mialam sytuacje ze chcialam w malym sklepiku kupic tylko chleb o godz 10,05 i pani ekspediętka mi go nie sprzedała,a w kolejce nie bylo żadnego seniora.

 3. Gość  

  5.04.20 | 19:40

  Mało tego seniorzy cisną się po godzinie 12 na sklepy powinno być to zabronione i karac ich mandatami a nie młodzi od 10 do 12 nie mają wstępu a pruchna mogą chodzić kiedy chcą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zapoznaj się z regulaminem