#zostajewdomu. Pustki na ulicach Raciborza. Wyjątkowe ujęcia z lotu ptaka - TerazRaciborz.pl

#zostajewdomu. Pustki na ulicach Raciborza. Wyjątkowe ujęcia z lotu ptaka

oprac. wk, redakcja@terazraciborz.pl     25.03.2020 | 15:33     Komentarze (5)

Instagram Skomentuj

Zamknięte sklepy, urzędy, puste autobusy, opustoszałe parkingi i ulice.  Koronawirus sprawił, że raciborzanie zostali w czterech ścianach. 

Mieszkańcy Raciborza wzięli sobie do serca najnowsze ograniczenia i hasło #zostańwdomu. Dowodem mogą być najnowsze zdjęcia autorstwa Mosquidron – foto i video z lotu komara, które prezentujemy poniżej.

Nie przegap najważniejszych artykułów!
Kliknij OBSERWUJ TerazRaciborz.pl na Google News!

ZOBACZ TAKŻE:

Komentarze (5)

 1. Gość  

  25.03.20 | 17:55

  1
  2

  Wszyscy nakazują zostać w domu a rameta nakazuje wracać wszystkim do pracy chyba.żeby się po zakazać. Chyba coś nie tak.

 2. Gość  

  25.03.20 | 19:02

  1
  1

  Czy tam powariowali jeszcze więcej chca pozarazać ludzi wszyscy nakazuje pozostanie w domach a nie którzy jak widać nic się z tego nie robią i zmuszają ludzi do pracy i przemieszczania się i uczestnictwa w zgromadzeniach.

 3. Gość  

  25.03.20 | 19:15

  Najpierw ogłaszają postój do 14 04 włącznie a teraz Wszystkich obowiązkowo zwołąja do pracy jak przychodzą na wet alerty o pozostanie w domu widać że nie zależy im na zdrowiu swych pracowników

 4. Janek  

  27.03.20 | 18:43

  Są firmy, które nie miały ani chwili postoju i nikt nie marudzi. A jak ci nie zależy na pracy to się zwolnij zamiast spamować komentarzami.

 5. Pawel  

  28.03.20 | 10:59

  Wszędzie pusto bo w castoramie wszyscy siedzą na zakupach! Dawno powinni ten market zamknąć! To nie bo kasa najważniejsza a ci ludzie też nie poważni są w domu siedzą i remontują te mieszkania i domy bo mają czas a pózniej jeżdzą z przyczepkami pełnymi odpadów na PSZOK lub po firmach komunalnych narażając zdrowie innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zapoznaj się z regulaminem