Gala Zespołu Tanecznego SKAZA odbędzie się w sobotę i niedzielę 28 i 29 września o godz. 17.00 w sali widowiskowej RCK RDK, ul. Chopina 21.

Gala jest podsumowaniem sezonu artystycznego 2018/2019 oraz jubileuszem 8 lat działalności zespołu. Zaprezentują się wszystkie grupy taneczne SKAZY. Będzie można zobaczyć finalistów Mistrzostw Polski oraz vice mistrzów Polski Międzynarodowej Federacji Tańca WADF. Tradycyjnie nie zabraknie licznych niespodzianek.

Zespół Taneczny SKAZA z Raciborza został założony we wrześniu 2011 roku w Raciborskim Centrum Kultury. Instruktorami, choreografami i opiekunami zespołu są: Manuela Krzykała oraz Denis Chory, obecny Mistrz Polski WADF. W ostatnim sezonie zespół wspierała również Paulina Mikulska oraz Dariusz Moc i Joanna Sokołowska, prowadzący zajęcia akrobatyczne.


Zespół obecnie składa się z solistów oraz kilkunastu grup , w których tańczy ponad 200 tancerzy od 5 do 45 roku życia. Zespół szkoli się w takich technikach tanecznych jak: taniec klasyczny, taniec jazzowy, taniec współczesny, street dance. Zdobywa nagrody i wyróżnienia na wielu konkursach oraz turniejach tanecznych. Bierze również udział w licznych pokazach, eventach, warsztatach itp. Od br. zespół należy do Międzynarodowej Federacji Tańca WADF.

SKAZA to nie tylko zespół taneczny to styl życia, pasja, energia, miłość do tańca, przyjaźnie i wielka SKAZ- owa rodzina.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasach RCK oraz ma stronie: https://biletyna.pl/inne/Gala-Zespolu-Tanecznego-SKAZA

Honorowane są raciborskie karty: ,,Senior 60+” i ,,Rodzina +”.

(Raciborskie Centrum Kultury)

ZOBACZ TAKŻE