Uniwersalny prezent dla mężczyzny, czyli jaki? - TerazRaciborz.pl

Uniwersalny prezent dla mężczyzny, czyli jaki?

artykuł sponsorowany     12.03.2022 | 20:30     Komentarze (5)

Instagram Skomentuj

Kobiety wiedzą dobrze, że nie łatwo jest dać mężczyźnie wyjątkowy prezent. Nie zadowoli ich, przecież, nowa torebka, biżuteria czy para butów. Kolejny krawat, pasek albo para skarpet są już przereklamowane?

Znudziło ci się wręczanie w kółko tych samych podarków lub o podobnej „tematyce”? Co można podarować mężczyźnie, niezależnie od okazji?

Elektroniczny gadżet – coś dla dużych dzieci

Kto nie lubi gadżetów? Zwłaszcza tych praktycznych. Opcji jest wiele i zawsze można znaleźć coś w granicy budżetu, co jednocześnie ucieszy faceta. Dla fanów muzyki może to być głośnik bezprzewodowy lub słuchawki z redukcją szumów, które zapewniają inny wymiar słuchania muzyki. Wielbiciele sportów ekstremalnych ucieszą się z kamery sportowej, odpornej na mocne przeżycia, a dla osób, które dużo jeżdżą, sprawdzi się rejestrator jazdy. Powerbank z kolei jest perfekcyjnym prezentem dla każdego, kto posiada elektronikę od telefonu po słuchawki.

Niezapomniane wspomnienia – voucher na przeżycia

Coraz częściej, ludzie decydują się na podarowanie drugiej osobie doświadczeń zamiast rzeczy materialnych. Świetnym wyborem ku temu jest voucher na realizację wyjątkowego wydarzenia. Szukasz czegoś dla wielbiciela motoryzacji? Nie ma problemu, przejażdżka luksusowym autem lub driftowanie na torze pod okiem specjalisty, już czeka. Coś dla fana mocnych wrażeń? Skok na bungee czy ze spadochronem? Znajdzie się też coś spokojniejszego, na przykład, kolacja w ciemności lub degustacja win. Oferta jest bardzo bogata i z pewnością znajdziesz coś, co przemówi do faceta, dla którego ma być to prezent.

Stary, dobry i niezawodny szwajcarski scyzoryk

Nie ma jak klasyka, a scyzoryk to z pewnością urządzenie, który każdy powinien mieć (nie tylko mężczyźni). Zawsze pod ręką, gdy trzeba na szybko coś przeciąć lub prowizorycznie naprawić. Jeśli osoba, której chcesz wręczyć prezent, jeszcze takiego nie ma to najwyższy czas go w to wyposażyć. Jest duży wybór rodzajów, wielkości i kształtów, więc z łatwością dostosujesz to do gustu obdarowywanej osoby.

Prezent dla mężczyzny na każdą okazję – podsumowanie

Nie łatwo jest dać trafiony prezent, nie zawsze można mieć tę pewność, że obdarowana osoba ucieszy się z podarku, bo może ma już taki w domu. Karty podarunkowe do sklepów są uniwersalne, chociaż przez niektórych odbierane, jako prezent ostatniej szansy, kupiony na szybko i nieprzemyślany, a nic tak nie raduje, jak podarek dopasowany do upodobań, dlatego warto zastanowić się, co mężczyzna chciałby dostać, zrobić lub czego potrzebuje, by dać mu wyjątkowy prezent.

Więcej informacji znajdziesz na https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezenty-dla-niego/prezent-dla-mezczyzny/

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (5)

 1. Marta  

  11.04.22 | 13:34

  Najlepszy prezent dla mężczyzny to smartwatch – ja swojemu kupiłam Suunto 5 Peak – zadowolony jak nigdy!

  • tomi  

   13.04.22 | 15:52

   Fajna sprawda. Poczytałem co nieco o specyfikacji i wygląda nieźle ale chyba skuszę się na suunto 9 peak – bardziej do mnie przemawia

  • Marta  

   14.04.22 | 00:32

   tomi, zdecydowanie! Też myślałam nad 9 peak, ale podstawiłam jednak na 5 – zadowolenie spore. Jeszcze w media expert w dobrych cenach mają tę markę więc warto

  • pol  

   14.04.22 | 19:15

   potwierdzam 😀 też go mam i jakbym dostał znowu to bym się bardzo ucieszył 😀 akurat żona w media expert mi go w fajnej cenie trafiła

  • Aurora  

   15.04.22 | 17:36

   Chyba też będę się przymierzać w tym kierunku, bo przydałoby mu się coś w góry, a taki zegarek z gps i dobrą baterią może mu niejednokrotnie pomóc!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zapoznaj się z regulaminem