Lubicie taniec i dobrą zabawę? To dobrze trafiliście! Zamek Piastowski w Raciborzu w ramach działań powiatowych dla mieszkańców zaprasza  14 listopada na wydarzenie jakiego jeszcze nie było.

Spotkanie zapoznawczo-integracyjne, adresowane jest głównie do seniorów z terenu powiatu raciborskiego. Początek o godz. 17.00. Uwaga impreza biletowana. Sprawdźcie gdzie możecie nabyć wejściówki!

POLECANE FILMY:

Głównym celem imprezy będzie integracja środowiska poprzez wspólną zabawę taneczną. To także idealna szansa na stworzenie dodatkowych możliwości aktywizacji dla osób w starszym wieku. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy również grupy i stowarzyszenia zrzeszające seniorów z całego powiatu.

Subskrybuj nasz kanał w serwisie YouTube!

Spotkanie będzie miało nieformalny charakter, w miłej, serdecznej atmosferze. Nie zabraknie pysznej kawy osłodzonej ciasteczkiem oraz programu artystycznego w wykonaniu Krzysztofa Koziarskiego, który wystąpi z mini-recitalem autorskim, zachęcającym do wyjścia na parkiet.

Ponadto artyści Zamkowej Grupy Teatralnej wystąpią z krótkim montażem słowno-muzycznym pt. „Z humorem przez życie”, połączonego z elementami patriotycznymi z okazji obchodzonego 11 listopada Święta Niepodległości. Spotkanie to doskonała okazja by wspólnie przede wszystkim potańczyć i pośpiewać.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Instagramie! 

Bilety w cenie 15,00 zł (z VAT) – do nabycia w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Zamkowej 2, od poniedziałku do piątku: 9.00-16.00, a w soboty i niedziele: 10.00-18.00.

(Grzegorz Nowak/Agencja Zamek)

ZOBACZ TAKŻE