Sprawca wypadku na drodze Racibórz-Rybnik popełnił samobójstwo. "Wylała się na niego fala hejtu" - TerazRaciborz.pl

Sprawca wypadku na drodze Racibórz-Rybnik popełnił samobójstwo. „Wylała się na niego fala hejtu”

oprac. wk, fot. KMP w Rybniku     08.01.2020 12:25     Komentarze (2)

Instagram Skomentuj

Śledczy z rybnickiej komendy wyjaśniają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku, do którego doszło na ulicy Raciborskiej w Rybniku. 

Jak informuje portal rybnik.com.pl, 27-letni uczestnik wypadku dzień później popełnił samobójstwo poprzez powieszenie. Jedna z czytelniczek portalu wskazuje na hejt, jaki wylał się w internecie pomimo tego, że policja nie wskazała winnego wypadku.

Do wypadku doszło, przypomnijmy, 5 stycznia około godziny 11.15, na ulicy Raciborskiej. Jak wstępnie ustalili policjanci z wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy, kierujący bmw, 27-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, jechał w kierunku Raciborza. Na wysokości skrzyżowania z ulicą Sportową, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Toyota Avensis, którym podróżowała 4-osobowa rodzina.

– Aby wyciągnąć poszkodowanych z pojazdu, potrzebna była pomoc strażaków. 28-letni kierowca toyoty, 25-letnia pasażerka, 3-letni chłopiec i roczna dziewczynka zostali zabrani przez pogotowie do rybnickiego szpitala – informuje rybnicka komenda policji

Dokładne okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w prowadzonym przez rybnickich mundurowych postępowaniu przygotowawczym.

(oprac. wk, fot. KMP w Rybniku)
Komentarze (2)

 1. Gość  

  8.01.20 | 13:16

  Bo komentarze powinny być zablokowane po każdym wypadku a nie ludzie piszą a nie wiedzą jaka była przyczyna biedny chłopak

  3
  1
  • bueno  

   11.01.20 | 02:29

   po każdej śmierci -teraz też nie wiadomo jaka była przyczyna. Nikomu wprost tego nie powiedział-toi tylko „nośny nius” powielany przez media. Niewykluczone że podczas wypadku chciał juz odebrać sb życie…terii mnóstwo…ale łatwo iść owczym pędem…za najbardziej medialną wersją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zapoznaj się z regulaminem