Specjalista od literatury faktu, przede wszystkim reportaży – Rafał Hetman, będzie kolejnym gościem raciborskiej biblioteki w ramach programu „Kultura w sieci”. Spotkanie odbędzie się w przestrzeni wirtualnej w środę 9 września.

Rafał Hetman – bloger, dziennikarz. Od 2013 roku prowadzi blog o literaturze faktu CzytamRecenzuje.pl, który w rankingu magazynu “Press” zajął III miejsce wśród najlepszych polskich blogów książkowych. Twórca kanału na YouTube „Rafał Hetman o książkach”. Jako dziennikarz jeździł do Izraela, Egiptu i Hiszpanii, publikował m.in. w „Gazecie Wyborczej”, „Dzienniku Polska the Times”, „Angorze”, magazynie „Chidusz”. Autor inicjatyw promujących czytelnictwo.

Spotkanie odbędzie się w środę 9 września o godz. 18.00. Do spotkania można dołączyć TUTAJ. Organizatorzy zachęcają do wcześniejszej rejestracji!

Przypomnijmy, projekt „Raciborska biblioteka nie zostawia czytelnika” zakłada realizację działań kulturalnych on-line. W czerwcu odbyły się spotkania autorskie z Grzegorzem Kasdepke, Anną Dziewit-Meller i Jackiem Hugo-Baderem a  w lipcu koncert Kuby Blokesza. Wszystkie nagrania są dostępne na kanale biblioteki na YouTube:

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

(oprac. wk, źródło: MiPBP w Raciborzu)

ZOBACZ TAKŻE