Chcemy usłyszeć wasz głos. Poznać wasze myśli, sukcesy i zmartwienia. Towarzyszyć w dobrych, ale i złych chwilach. Bo Racibórz to przede wszystkim ludzie. 

Brakuje w obecnej przestrzeni medialnej miejsca, w którym liczy się zdanie czytelnika. Listy do redakcji zazwyczaj spychane są na koniec newsowej kolejki, a prośby o dziennikarską interwencję trafiają w próżnię i pozostają bez odpowiedzi.

Wierzymy w to, że mamy do czynienia z melodią przeszłości. Terazraciborz.pl powstał bowiem przede wszystkim dla mieszkańców, jako otwarta platforma wymiany opinii dotyczących otaczającej nas rzeczywistości. 

Podejmowanie tematów społecznych, śledczych czy interwencyjnych to z dziennikarskiego punktu widzenia obowiązek i istota naszego zawodu. Jesteśmy nie tylko posłańcami dobrych wiadomości, ale także pierwszymi krytykami wielu nieprawidłowości, pomostem między mieszkańcem, a często trudno dla niego dostępnymi władzami samorządowymi i wieloma innymi instytucjami życia publicznego.

Dla nas liczy się każdy mail, telefon czy SMS. Dla tych, którzy czują potrzebę wyrażenia opinii w sprawach, które mogą zainteresować większe grono mieszkańców, czeka specjalnie w tym celu wygospodarowana kolumna, w której publikujemy materiały nadesłane przez czytelników. 

Piszcie, dzwońcie, umówcie się z naszymi redaktorami na kawę i porozmawiajcie o trapiących was sprawach związanych z Raciborzem. 

Kontakt znajdziecie TUTAJ

Redakcja

ZOBACZ TAKŻE