Lubisz często zmieniać fryzurę? A może masz problem z zapuszczaniem włosów? Istnieje wiele powodów, dlaczego klientki i klienci salonów fryzjerskich chętnie korzystają z usługi przedłużania pasm.

To bezbolesny i bezinwazyjny zabieg, który musi być jednak przeprowadzony w sposób profesjonalny, żeby przyniósł trwały i estetyczny efekt. Zastanawiasz się, gdzie go wykonać? Zapraszamy do salonów Jean Louis David.

Jak wykonuje się przedłużanie włosów?

Chęć szybkiej zmiany swojego wizerunku, ważna okazja, podczas której zamierzasz zachwycić innych wyjątkową fryzurą, a może brak cierpliwości do zapuszczania włosów? Jeżeli to dotyczy Ciebie, przyjdź bezpośrednio do jednego z naszych salonów i umów się na profesjonalne przedłużanie. Zabieg wykonywany jest poprzez doczepianie sztucznych pasm lub pojedynczych włosów do włosów naturalnych. Co więcej, doświadczony fryzjer zrobi to tak, że nie będzie widać, które z nich są dopięte. Aby dodatkowo nadać fryzurze blasku oraz sprężystości, warto stosować też odpowiednio dobrane do nich kosmetyki, które nabyć można na przykład poprzez aplikację: https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394.

Co jeszcze oferuje salon fryzjerski Jean Louis David?

Nie planujesz przedłużania włosów, lecz chcesz po prostu modnie je przyciąć? A może interesuje Cię zabieg keratynowego prostowania? Oferta salonów fryzjerskich Jean Louis David to szeroki wachlarz usług dostosowanych do potrzeb klientów. Nie tylko pomożemy Ci stworzyć idealną fryzurę, lecz również udzielimy cennych porad i podpowiemy, jak dbać o włosy, żeby zawsze były piękne, lśniące i zdrowe. Zapraszamy do odwiedzenia najbliższego salonu, jeśli chcesz umówić się na przedłużanie włosów − jeżeli natomiast chcesz skorzystać z innych oferowanych przez nas usług, możesz ustalić dogodny dla siebie termin wizyty poprzez aplikację: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid. W przypadku pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Już dziś zadbaj profesjonalnie o swoje włosy!

(artykuł sponsorowany)